دانلود پروپوزال ارزیابی نقش هوش معنوی در بهبود اخلاق حرفه ای مدیران

عنوان فارسی :

ارزیابی نقش هوش معنوی در بهبود اخلاق حرفه ای مدیران (مطالعه موردی: مدیران مدارس متوسطه در مشهد)

عنوان انگلیسی :

Evaluation of the Role of Spiritual Intelligence in Improving Professional Ethics of Managers (Case Study: High school principals in Mashhad)

رشته های مرتبط :

  مدیریت رفتار سازمانی

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1399
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
38,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

جایگاه و نقش هوش معنوی و اخلاق حرفه ای اهمیت زیادی کسب کرده و مدیران بدنبال بهبود معنویت و استفاده از اخلاق حرفه ای در سازمان می باشند. این دو عامل می توانند تنش و استرس محل کار را کاهش داده و وضعیت سازمان را بهبود بخشند. هدف این پروپوزال نیز، بررسی رابطه بین هوش معنوی و اخلاق حرفه ای مدیران مدارس می باشد و در این راستا یک مطالعه موردی نیز انجام شده است.

امروزه در سایه توسعه اجتماعی و ظهور نظریات مدرن درباره مدیریت، ارزشهای جهانی مدرن همراه با دیدگاه های انسان شناختی مدیران تغییر کرده اند. بنابراین، سازمانهای مختلف سعی در آموزش افراد برای زندگی با اخلاق و ارزشهای متعالی و احترام به حقوق و آزادی دیگران دارند. اهمیت و ضرورت معنویت و مذهب در عصر جدید، بویژه هوش معنوی (SI) از دیدگاه های مختلف حس شده است. یکی از این ضرورتها در انسان شناسی، توجه به بُعد معنوی انسان از دیدگاه دانشمندان، بویژه متخصصین سازمان بهداشت جهانی (WHO)، تعریف آن بعنوان یک ماهیت بیولوژیکی، روانشناختی، اجتماعی و معنوی است. ضرورت دیگر برای بحث درباره این مسئله، ضرورت کشش معنوی و جستجو برای درک آشکار ایمان و کاربرد آن در زندگی روزمره افراد می باشد. در دهه های اخیر، معنویت در سازمان بیش از پیش کانون توجه محققین بوده است، بنابراین نوعی هوش تلقی می شود. مدیران، کارکنان و محققین، معنویت را در سازمان و در تعامل با مشتریان و افراد بعنوان یک مسئله بحرانی در نظر می گیرند.

این پروپوزال نیز به این موضوع پرداخته و برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده است. ساختارهای کلی پروپوزال نویسی در این محصول رعایت شده و مطالعه آن می تواند ابزار مناسبی در راستای یادگیری این ساختارها باشد. همچنین مطالعه این پروپوزال می تواند ایده های پژوهشی جدیدی را برای تحقیقات آتی ایجاد نماید.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

اخلاق حرفه ای و هوش معنوی


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال ارزیابی نقش هوش معنوی در بهبود اخلاق حرفه ای مدیران”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + هجده =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.