دانلود پروپوزال مطالعه ای بر تاثیر هوش معنوی بر چارچوب های خودکنترلی و رضایت از زندگی

عنوان فارسی

مطالعه ای بر تاثیر هوش معنوی بر چارچوب های خودکنترلی و رضایت از زندگی در دانشجویان (مطالعه موردی: دانشجویان دانشگاه پیام نور بهشهر)

عنوان انگلیسی

A Study on the Effect of Spiritual Intelligence on Self-Control Frameworks and Life Satisfaction in Students (Case Study: Payame Noor University Students in Behshahr)

رشته مرتبط :

  روانشناسی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
75,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

بشر و سبک زندگی وی، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. همه به دنبال رسیدن به شادی و رضایت در زندگی خود هستند تا بتوانند به موفقیت های بزرگی برسند. بنابراین، رضایت، هسته اصلی موفقیت محسوب می گردد. اهمیت معنویت انسان و رشد معنوی در چند دهه گذشته، به طور گسترده ای مورد توجه روانشناسان و متخصصان سلامت روان قرار گرفته است. رشد علم روانشناسی از یک سو و ماهیت پیچیده و پویای علوم مدرن از سوی دیگر، منجر به اهمیت یافتن نیازهای معنوی انسانی در مقایسه با نیازهای مادی شده است. هوش معنوی، یکی از مفاهیمی است که توسط روانشناسان به واسطه علاقه آنها به دین و معنویت مورد بحث و مطالعه قرار گرفته است. هوش معنوی، هوش و معنویت را در ساختاری جدید تلفیق می کند. در همین راستا، محققین، هوش معنوی را به عنوان مجموعه ای از قابلیت ها و منابع معنوی تعریف کرده اند که استفاده از آن در زندگی روزمره می تواند تطبیق پذیری یک فرد را افزایش دهد و در همین راستا، بر این باورند که می تواند بازتاب و عکس العمل افراد به مسائل را افزایش داده و به افراد در پیدا کردن راه حل های جدید و تحمل سختی های زندگی، کمک کند. در نقطه مقابل نیز، از نظر مفاهیم نظری، نسخه ضعیف تر آن را می تواند به عنوان هویتی رشد نیافته تلقی کرد که حتی می تواند منجر به ناکارآمدی و نارضایتی از زندگی در افراد شده و فرد را از اهداف واقعی دور کرده و سلامت روان وی را به خطر اندازد. در همین راستا، محققین به بررسی رابطه بین هوش معنوی، و رضایت از زندگی پرداخته اند و نشان داده اند که رابطه چشم گیری میان آنها وجود دارد.

این پروپوزال نیز با تاکید بر این موضوع به بررسی عمیق تر مفاهیم مطرح شده پرداخته و برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته روانشناسی و علوم تربیتی آماده شده است. ساختارهای عمده پروپوزال نویسی از جمله مدل مفهومی، جامعه آماری، ابزارهای پژوهشی و روش تحقیق در این محصول رعایت شده اند و در نتیجه این محصول می تواند ابزار مناسبی برای دانشجویان در جهت آشنایی بیشتر با این ساختارها باشد. مطالعه این پروپوزال می تواند زمینه ساز ایده های پژوهشی جدیدی نیز برای پژوهشگران علاقه مند به این حوزه مطالعاتی باشد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس آن قرار داده شده است:

هوش معنوی و خودکنترلی


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر تاثیر هوش معنوی بر چارچوب های خودکنترلی و رضایت از زندگی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 1 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi