دانلود پروپوزال پیش بینی خطای نرم افزار از طریق روش های داده کاوی

عنوان فارسی

پیش بینی خطای نرم افزار از طریق داده کاوی و مبتنی بر معیارهای کد و وابستگی

عنوان انگلیسی

Software Fault Prediction using Data Mining based on Code and Dependency Metrics

رشته مرتبط :

  مهندسی کامپیوتر

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
81,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

روش پیش بینی خطای نرم افزار برای بهبود کیفیت نرم افزار مورد استفاده قرار می گیرد. ماژول های معیوب منجر به کاهش رضایت مشتری و افزایش هزینه می گردد. روش های پیش بینی خطای نرم افزار، اشاره به سرمایه گذاری های بیشتر در راستای طراحی بهتر سیستم های آتی در راستای جلوگیری از ایجاد ماژول های معیوب دارند. ماژول های معیوب با استفاده از روش های داده کاوی پیش بینی می گردند. طبقه بندی های زیادی برای دسته بندی ماژول های معیوب از غیرمعیوب انجام شده است. هدف از روش های پیش بینی خطای نرم افزاری، کمک به مدیران نرم افزار برای افزایش کیفیت سیستم های نرم افزاری می باشد. روش های مختلفی در این زمینه ارائه شده اند که در این پژوهش به روش های داده کاوی اشاره گردیده است.

داده کاوی یکی از تکنیک های در حال تکامل در فناوری اطلاعات می باشد که با عنوان استخراج دانش از داده ها نیز نامیده می شود. قبل از ذخیره داده ها در انبار داده یا هر دیتابیس دیگر، یک سری مراحل پیش پردازشی روی داده ها، ضروری است. مراحل پیش پردازش عبارتند از: پاکسازی داده ها، ادغام، گزینش، تبدیل، ارزیابی الگو و ارائه دانش. داده کاوی شامل پیش بینی اتفاقات آینده، طبقه بندی اشیا در گروه ها با تشخیص الگو، خوشه بندی اشیا در گروه ها بر اساس ویژگی های آنها و مرتبط سازی رویدادهای مشابه، می باشد. فرآیند داده کاوی، فرآیندی قابل اعتماد و تکرارپذیر می باشد.

این پروپوزال نیز به بررسی کاربرد روش های داده کاوی در بررسی کیفیت نرم افزار و پیش بینی خطای نرم افزار پرداخته است. این پروپوزال برای مقطع کارشناسی ارشد رشته مهندسی کامپیوتر آماده شده و ساختارهای پروپوزال نویسی از جمله بررسی متغیرها در قالب مدل مفهومی، روش های جمع آوری و تحلیل داده ها، ابزارهای پژوهشی، پرسش های تحقیق و جنبه های نوآورانه در آن رعایت شده اند. کاربرد داده کاوی در زمینه های مختلف، یکی از موضوعات مورد توجه بسیاری محققین داخلی و خارجی بوده و مقالات زیادی در این زمینه به چاپ رسیده اند که در مگارش این پروپوزال نیز به تعدادی از مرتبط ترین آنها اشاره شده است. مطالعه این پروپوزال می تواند الهام بخش ایده های جدیدی برای اهداف مطالعاتی پژوهشگران باشد. شما دانشجوی گرامی نیز می توانید با مطالعه این محصول، با ساختارهای کلی پروپوزال نویسی آشنا شده و موضوع مناسبی را برای اهداف پژوهشی خود انتخاب نمایید.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) انجام شده و در ادامه نیز بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

پیش بینی خطای نرم افزار


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال پیش بینی خطای نرم افزار از طریق روش های داده کاوی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 13 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi