دانلود پروپوزال فاکتورهای جامعه شناختی مرتبط با ارتکاب جرم در میان زنان زندانی

عنوان فارسی

مطالعه ای بر فاکتورهای جامعه شناختی مرتبط با ارتکاب جرم در میان زنان زندانی در کرمان

عنوان انگلیسی

A study on sociological factors related to committing crimes among jailed women in Kerman

رشته مرتبط :

  مطالعات زنان گرايش زن و خانواده

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
70,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

ارتکاب جرم یکی از موضوعاتی است که توجه بسیاری از پژوهشگران و جامعه شناسان را به خود جلب کرده است. مطالعات بیشماری در این زمینه انجام شده و نتایج آنها نیز به خوبی تحلیل شده اند. ولی در این بین، زنان که حدودا نصف جامعه را تشکیل می دهند، آنطور که باید مورد بررسی قرار نگرفته اند. این موضوع شاید به خاطر این تصور و طرز فکر است که میزان ارتکاب جرائم در میان زنان، کمتر از مردان است. نظریه ها و دیدگاه های مختلفی در مورد این موضوع وجود دارد که چرا میزان ارتکاب جرائم در بین زنان نسبت به مردان کمتر است. در برخی از تحقیقات به فاکتورهای درونی و بیولوژیکی اشاره شده است. در برخی از مطالعات نیز به این موضوع اشاره شده که موقعیت های ارتکاب جرم و در کل ابزارهای مورد نیاز کمتری در اختیار زنان قرار دارد. در برخی از تحقیقات نیز به موضوع عجیب تری اشاره شده است، اینکه زنان زیرک تر هستند و کمتر از مردان، گرفتار دام قانون می شوند و در نتیجه میزان جرائم آنها، کمتر ثبت می گردد.

شایان ذکر است که همه رخدادهای اجتماعی با یکدیگر در ارتباط نزدیک هستند و ارتکاب جرم نیز جزو مواردی است که نمی تواند تنها ناشی از یک سری عوامل محدود باشد. در این بین می توان عوامل فردی و عوامل محیطی را در نظر گرفت ولی فرض بر این قرار گرفته که عوامل محیطی، تاثیر بیشتری نسبت به عوامل فردی دارند و حتی عوامل فردی را تحت شعاع قرار می دهند. همواره باید در نظر داشت که ارتکاب جرم در بین زنان می تواند آثار دیگری را نیز در پی داشته باشد. از بین رفتن بنیان های خانواده و سست شدن ارزش های اجتماعی می تواند آثار نامطلوب این پدیده باشد. در برخی از پژوهش ها نشان داده شده که محیط نامناسب خانواده می تواند تاثیر مستقیمی بر ارتکاب جرم در بین اعضای خانواده داشته باشد و فرزندان را نیز درگیر این مساله کند.

این پروپوزال نیز با مبنا قرار دادن بحث فوق، به این مساله اجتماعی پرداخته است. این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مطالعات زنان آماده شده و ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت گردیده است. لازم به ذکر است که هدف از این پروپوزال، آشنایی دانشجویان گرامی با این ساختارها بوده است. شما دانشجوی گرامی با مطالعه این محصول می توانید با ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی آشنا شده و همچنین، ایده های پژوهشی جدیدی را نیز برای تحقیقات آینده خود بیابید.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن قرار داده شده است:

عوامل جامعه شناختی ارتکاب جرائم


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال فاکتورهای جامعه شناختی مرتبط با ارتکاب جرم در میان زنان زندانی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − چهار =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi