دانلود پروپوزال مطالعه ای بر ارتباط شاخص های هوش اجتماعی با کیفیت ارائه خدمات

عنوان فارسی :

مطالعه ای بر ارتباط شاخص های هوش اجتماعی با کیفیت ارائه خدمات (مطالعه موردی: بیمارستان های بندرعباس)

عنوان انگلیسی :

A Study on the Relationship between Social Intelligence Indicators and Service Presentation Quality (Case Study: Bandar Abbas Hospitals)

رشته های مرتبط :

  مدیریت

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1399
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
37,500 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

یکی از مهمترین فاکتورها برای هر سازمانی، مشتریان می باشند، در صورتی که سازمان بتواند رضایت مشتری را جلب کرده و آن را افزایش دهد، می توان گفت که به موفقیت نزدیک شده است. از این رو، سازمان های در حال توسعه همیشه سعی می کنند تا رضایت مشتریان را تضمین نمایند. در جهان رقابتی امروزه، حفاظت از منابع موجود و نیز جمع آوری منابع جدید، بسیار مهم است و باید گفت که کار آسانی هم نیست و فقط سازمان ها و نهادهایی در این زمینه موفق خواهند بود که قادر به افزایش توان رقابت پذیری و بهبود کیفیت محصولات و ارائه خدمات با توجه به نیازهای مشتریان باشند. در دو دهه اخیر نیز، با ظهور فناوری اطلاعات، عواملی چون روابط انسانی، و نیز موفقیت های استراتژیکی سازمان ها بر پایه هوش اجتماعی، به عنوان مهم ترین موضوعات علوم اجتماعی و منابع انسانی در زمینه آموزش و مدیریت منابع انسانی در نظر گرفته شده اند و قابلیت های هوش اجتماعی با دیگر انواع هوش ها مورد مقایسه قرار گرفته است. در همین زمینه برای ارزیابی هوش اجتماعی، فاکتورهایی چون ابعاد مختلف پردازش اطلاعات اجتماعی، مهارت های اجتماعی و اطلاعات اجتماعی مدنظر قرار گرفته اند.

در صنعت خدمات، ارائه خدماتی با کیفیت بالا به مشتریان، یک فاکتور کلیدی است که عملکرد سازمانی را تحت تاثیر قرار می دهد. ارزیابی کیفیت خدمات نیز به عنوان یکی از موضوعات اصلی و مفاهیم مطالعاتی تجربی مورد توجه قرار گرفته است.

این پروپوزال نیز به بررسی این موضوع پرداخته و برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده است. چارچوب های کلی پروپوزال نویسی در آن رعایت شده و در نتیجه می تواند ابزار مناسبی برای دانشجویان در راستای یادگیری این چارچوب ها باشد. مطالعه پروپوزال های مختلف در این زمینه می تواند الهام بخش ایده های جدیدی برای دانشجویان علاقه مند به این حوزه پژوهشی باشد.

در ادامه نیز بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد، قرار داده شده است:

هوش اجتماعی


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر ارتباط شاخص های هوش اجتماعی با کیفیت ارائه خدمات”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 7 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.