دانلود پروپوزال مطالعه ای بر تاثیر عوامل اجتماعی بر افزایش بزهکاری کودکان و نوجوانان

عنوان فارسی :

مطالعه ای بر تاثیر عوامل اجتماعی بر افزایش بزهکاری کودکان و نوجوانان (بررسی نقش رسانه و خانواده)

عنوان انگلیسی :

A study on the effect of social factors on increasing delinquency in children and adolescents (Investigating the role of media and family)

رشته های مرتبط :

  حقوق جزا و جرم ‌شناسی

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1399
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
25,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

خانواده یکی از بنیان های اساسی در هر جامعه ای محسوب می شود. نهادی که همه مردم با آن در ارتباط هستند و و به واسطه ارتباطات دیگری که با گروه های اجتماعی دیگر دارند، باورها و اعتقادات خود و نیز هنجارها و ارزش های اجتماعی را انتقال می دهند. یکی از مولفه های دیگری که امروزه نیز پررنگ تر شده، نقش رسانه های اجتماعی می باشد. رسانه، نقش قدرتمندی در دنیای امروزه ایفا می کند، مخصوصا در بین قشر کودکان و نوجوانان. عدم حضور والدین در میان این قشر نیز، تاثیر رسانه را شدیدا پررنگ می نماید. می توان به صراحت اعلام کرد که نقش رسانه در تغییر فرهنگ ها و انتقال هنجارهای اجتماعی در دنیای امروزی، بر کسی پوشیده نیست. به وجود آمدن هزاران وب سایت اینترنتی، شبکه های تلویزیونی و رادیویی، شبکه های اجتماعی و … باعث شده که دنیای امروز، با صدها سال گذشته، تفاوت های چشم گیری داشته باشد. قرنی که در آن قرار داریم را عمدتا با نام عصر ارتباطات می شناسیم. رسانه تاثیر زیادی روی اعتقادات و افکار بسیاری از مردم گذاشته است.

بدون شک، حیات اجتماعی انسان ها به واسطه ارتباطاتی که با اطرافیان دارند، شکل می گیرد. در بعضی مواقع، این ارزش ها و قاعده ها توسط برخی از افراد زیر پا گذاشته می شود و شکل قانون شکنانه و بزهکارانه به خود می گیرد. بزهکاری در بین قشر کودکان و نوجوانان نیز یکی از این موضوعات محسوب می گردد. این مسائل می تواند ریشه در موضوعات مختلفی داشته باشد. همانطور که ذکر شد، خانواده و رسانه، تاثیر شگرفی بر رشد و شکوفایی یک انسان و یا سقوط و افول وی دارد. در نتیجه در این پروپوزال بر آن شدیم تا به بررسی تاثیر خانواده و رسانه بر میزان بزهکاری در بین کودکان و نوجوانان بپزداریم.

این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته حقوق آماده شده و ساختارهای کلی و عمومی یک پروپوزال نیز در آن رعایت گردیده است. مطالعه این پروپوزال می تواند ابزاری برای دانشجویانی باشد که قصد آشنایی بیشتر با این ساختارها را دارند. همچنین، مباحث مطرح شده در این پژوهش و همچنین رویکردهای آتی پیشنهاد شده در آن، می تواند مسیرهای پژوهشی جدیدی را در اختیار محققین علاقه مند قرار دهد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن قرار داده شده است:

بزهکاری اطفال و نوجوانان


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر تاثیر عوامل اجتماعی بر افزایش بزهکاری کودکان و نوجوانان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − چهارده =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.