دانلود پروپوزال ارزیابی نقش چارچوب های سرمایه اجتماعی در بهبود تصمیم گیری های استراتژیک

عنوان فارسی

ارزیابی نقش چارچوب های سرمایه اجتماعی در بهبود تصمیم گیری های استراتژیک (مطالعه موردی: شعب بانک تجارت در استان اصفهان)

عنوان انگلیسی

Assessing the Role of Social Capital Frameworks in Improving Strategic Decision Making (Case Study: Branches of Tejarat Bank in Isfahan Province)

رشته مرتبط :

  مدیریت استراتژیک

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
89,900 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

تصمیمات استراتژیک، پیامدهای مهمی برای عملکرد سازمانی دارند و اغلب نتیجه مشارکت فعالان، هم از داخل و هم از بیرون سازمان می باشند. برای توسعه ارزیابی وضعیت تصمیم گیری، تصمیم گیرندگان مرکزی اکثر اطلاعات خود را از طریق پیوندهای اجتماعی در محیط مستقیم خود، گردآوری می کنند و در نتیجه سرمایه اجتماعی خود را تشکیل می دهند. مطالعات در مورد سرمایه اجتماعی مدیران نشان می دهد که روابطی که برقرار می کنند بر رفتارشان در سازمان ها و همچنین فرآیندهای سازمانی تاثیر می گذارد.

دلالت برای تصمیم گیرندگان مرکزی این است که ارزیابی آنها از وضعیت تصمیم به میزان زیادی به این بستگی دارد که در طی فرآیند تصمیم گیری استراتژیک به چه کسی متصل هستند و با چه کسی در تعامل می باشند.

ابزارها و دستورالعمل هایی برای تصمیم گیرندگان به بحث گذاشته شده و پیشنهاد شده اند تا بتوانند با وضعیت های تصمیم گیری پیچیده سروکار داشته باشند. این ابزارها و دستوارالعمل ها، مبنای ارزشمندی برای پشتیبانی تصمیم، حاصل می کنند و به تصمیم گیرندگان کمک می کنند تا فرآیند خود را بسازند و ملاحظات مرتبط با طراحی فرآیند تصمیم گیری را اتخاذ کنند.

این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت گردیده است. این پروپوزال دارای بخش های اصلی پروپوزال شامل، بیان مساله، ضرورت انجام مساله، پیشینه، اهداف، فرضیات، روش تحقیق و غیره می باشد. مطالعه این پروپوزال می تواند ابزار مفیدی در راستای آشنایی دانشجویان با این ساختارها بوده و نیز، ایده های پژوهشی جدید و خلاقانه ای را نیز برای اهداف پژوهشی آتی، در اختیار آنها قرار دهد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

سرمایه اجتماعی و تصمیم گیری استراتژیک


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال ارزیابی نقش چارچوب های سرمایه اجتماعی در بهبود تصمیم گیری های استراتژیک”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + پنج =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi