دانلود پروپوزال آماده مطالعه ای بر ارتباط شاخص های سرمایه اجتماعی و عملکرد عملیاتی شرکت

عنوان فارسی :

مطالعه ای بر ارتباط شاخص های سرمایه اجتماعی و عملکرد عملیاتی شرکت: شواهدی از شرکت های تولیدی در استان اردبیل

عنوان انگلیسی :

A Study on the Relationship between Social Capital Indices and Firm Operational Performance: Evidence from Manufacturing Companies in Ardabil Province

رشته های مرتبط :

  مدیریت

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1400
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
25,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

مفهوم سرمایه اجتماعی عمدتا مربوط به تئوری شبکه اجتماعی بوده و به عنوان منبع ارزشمندی برای عملکرد شرکت تلقی می گردد. نقش سرمایه اجتماعی (SC) روی رقابت پذیری شرکت، مدتها به عنوان موضوعات مورد علاقه پژوهشگران در مقالات و مطالعات کارآفرینی بوده است. با این حال، فرآیند تحول از SC به عملکرد شرکت هنوز هم با چالش هایی روبرو است و مطالعات در این زمینه ادامه دارد. بیشتر مطالعات استدلال کرده اند که SC، نقش مهمی در رقابت پذیری شرکت از طریق ارائه دسترسی به اطلاعات ارزشمند، ایفا می کند. مطالعات تجربی پیشین نیز تایید کرده اند که SC، تاثیر چشم گیری بر نوآوری و کانال های عرضه، محیط کاری و فرآیند خلق ارزش دارد. از سوی دیگر نیز، برخی دیگر از پژوهش ها، شواهدی را ارائه داده اند که SC تاثیر چشم گیری روی عملکرد شرکت نداشته و این موضوع ناشی از برخی دلایل بوده مانند قدمت شرکت، ظرفیت سازمان و سطوح مختلف زمینه های نهادی.

این پروپوزال نیز به بررسی تاثیرات مثبت و منفی سرمایه اجتماعی روی بهره وری و بازدهی شرکت ها پرداخته و با رعایت کلیه چارچوب های پروپوزال نویسی برای پایان نامه ای در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده است. طبق این چارچوب، در قسمت بیان مساله، شرح کاملی از مساله به همراه جنبه های مجهول و مبهم آن بیان شده و در ادامه نیز به بیان ضرورت انجام تحقیق و دلالت های احتمالی نظری و عملی آن و کاربردهای تحقیق پرداخته شده است. متغیرها در قالب یک مدل مفهومی مورد بررسی قرار گرفته اند و ابزارهای پژوهشی مورد نیاز برای جمع آوری داده ها از جامعه آماری و تحلیل آنها ارائه شده است. شما دانشجوی گرامی با مطالعه این محصول می توانید با ساختارهای کلی پروپوزال آشنا شده و ایده های جدیدی را از آن برای پروپوزال دانشگاهی خود استخراج نمایید.

در ادامه نیز می توانید بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد را مشاهده نمایید:

سرمایه اجتماعی و عملکرد


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال آماده مطالعه ای بر ارتباط شاخص های سرمایه اجتماعی و عملکرد عملیاتی شرکت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + ده =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.