دانلود پروپوزال نقش چارچوب های سرمایه اجتماعی در بهبود رضایت شغلی کارکنان

عنوان فارسی

مطالعه ای بر نقش چارچوب های سرمایه اجتماعی در بهبود رضایت شغلی کارکنان (مطالعه موردی: وزارت نیرو)

عنوان انگلیسی

A study on the role of social capital frameworks in improving job satisfaction of employees (Case study: Ministry of Energy)

رشته مرتبط :

  مدیریت دولتی؛ مدیریت منابع انسانی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
81,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

سرمایه اجتماعی، یکی از اساسی ترین عوامل برای موفقیت سازمان ها تلقی می شود و اساساً مطالعات بسیاری برای سنجش تاثیر سرمایه اجتماعی بر دیگر اهداف سازمانی، مانند رضایت شغلی، همکاری بهتر و غیره، انجام شده است.

سرمایه اجتماعی، روش معنا دادن به منابع غیرملموس، منابع جامعه، مانند اعتماد و ارزش های مشترک است که براساس هماهنگی با زندگی روزمره می باشند. سرمایه اجتماعی، از زمانی که روابط با افراد را در دهه 1990، برقرار کرد، به یک مفهوم مهم تبدیل شد و در علوم اجتماعی توجه علمی به آن داده شد. با عرضه مطلوب مسائل اجتماعی در زمینه سازمان و مدیریت گذشته، در زمینه سرمایه اجتماعی، استفاده از آن در مطالعات سازمانی، سریعاً افزایش یافته است. طبق سرمایه اجتماعی سازمان در سالهای اخیر، اهمیت سازمان های دانش محور و رشد شبکه، مورد ملاحظه قرار گرفته است. سرمایه اجتماعی، طبق ماهیتش، می تواند مزایا و معایبی برای سازمان، داشته باشد. توسعه سرمایه اجتماعی نیاز به درک هزینه ها و مزایای مرتبط دارد، با توجه به اینکه سرمایه گذاری در این زمینه لازم است.

در جامعه امروز، که در آن مردم قسمت قابل ملاحظه ای از فعالیت های روزمره را صرف درآمد یا آمادگی خود برای فعالیت های شغلی، بوسیله آموزش های مختلف می کنند، بحث جامع در مورد ماهیت استخدام صورت گرفته است و باعث اهمیت یافتن آن شده است. بخاطر اینکه ممکن است مهارت های لازم، علاقه را نداشته باشند یا از مشاغل خود ناراضی باشند. اما، قسمتی از انگیزه و بهره وری برای کار هماهنگی بین مشخصات شغلی و توانایی ها، نیازها و منافع و ارزش ها، به افراد (کارکنان) بستگی دارد. این فرد رضایت شغلی و نارضایتی را با عدم وجود آن هماهنگ می کند. رضایت و عدم رضایت شغلی با زندگی عمومی ارتباط دارد و می تواند باعث بهتر شدن و آسانتر شدن زندگی فرد شود. بنابراین، به این دلیل، باید توجه بیشتری به شغل و عوامل مرتبط مانند رضایت شغلی داشت. و درحالی که همه تلاش می کنند تا یک شغل را انتخاب کنند، و در کنار آن نیز نیازهای روانشناختی و مادی را برآورده سازند.

این پروپوزال نیز این هدف را دنبال کرده و برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده است. ساختارهای پروپوزال نویسی از جمله مدل مفهومی، جامعه آماری، سوالات پژوهشی و جنبه های نوآورانه در این پژوهش ارائه شده اند. مطالعه این محصول می تواند ابزار مناسبی در راستای یادگیری ساختارهای پروپوزال نویسی بوده و امید می رود که زمینه ساز ایده های پژوهشی جدید برای تحقیقات آینده گردد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز تصویر مربوط به بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

سرمایه اجتماعی رضایت شغلی


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال نقش چارچوب های سرمایه اجتماعی در بهبود رضایت شغلی کارکنان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 3 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi