دانلود پروپوزال نقش چارچوب های سرمایه اجتماعی در بهبود عملکرد کارکنان با در نظر گرفتن نگرش کارکنان

عنوان فارسی

مطالعه ای بر نقش چارچوب های سرمایه اجتماعی در بهبود عملکرد کارکنان با در نظر گرفتن نگرش کارکنان (مطالعه موردی: شرکت آب منطقه ای گیلان)

عنوان انگلیسی

A Study on the Role of Social Capital Frameworks in Improving Employee Performance Considering Employee Attitudes (Case Study: Guilan Regional Water Company)

رشته مرتبط :

  مدیریت منابع انسانی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
88,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

در جهان رقابتی امروز، سازمان ها در محیطی کار می کنند که دائماً نیاز به بهبود عملکرد دارند و باید تلاش کنند به سطوح بالا در عملکرد خود برسند، در غیراینصورت محکوم به فنا می شوند. مطالعه در مورد عوامل تاثیر گذار بر عملکرد سازمانی، یکی از روش های بهبود کیفیت عملکرد سازمانی است. از آنجایی که دانشمندان و متخصصان بسیاری در زمینه مدیریت، فکر می کنند که سرمایه های انسانی ریشه و پایگاه اصلی برای بهبود عملکرد و بهره وری سازمان ها می باشند و نیروی انسانی باید پایگاه اصلی برای افزایش عملکرد و بهره وری یک سازمان در نظر گرفته شوند، بنابراین، توجه به رضایت شغلی کارکنان و سرمایه های اجتماعی در سازمان چنین عواملی هستند که می توانند بر عملکرد سازمان ها تاثیر بگذارند.

مفهوم سرمایه اجتماعی در دامنه گسترده ای از رشته های علوم اجتماعی، بیش از پیش پرطرفدار شده اند. بنابراین در بحث های مربوط به سرمایه اجتماعی، اغلب استدلال می شود که همخوانی و اتفاق نظر کلی در مورد تعریف این مفهوم وجود ندارد. اگرچه مطالعات نسبتاً اندکی سرمایه اجتماعی را به عنوان یک پدیده سازمانی مورد بررسی قرار داده اند، اما تعداد پژوهشگرانی که مفهوم سرمایه اجتماعی را در محیط سازمانی بررسی کرده اند، سریعاً رو به افزایش است. سرمایه اجتماعی، فرآیندی است که بوسیله آن فعالان اجتماعی، اتصالات شبکه ای خود را درون و بین سازمان ها خلق و مستقر می کنند تا به منابع فعالان اجتماعی دیگر دسترسی پیدا کنند. سرمایه اجتماعی سازمانی عموماً به صورت توانایی افراد در سازمان برای کار برای رسیدن به منافع مشترک درک می شوند و شبکه سازی و اعتماد اغلب برای مشخص سازی سرمایه اجتماعی سازمانی استفاده می شوند. سرمایه اجتماعی سازمانی، یک منبع منعکس کننده مشخصه روابط اجتماعی درون شرکت می باشد. سرمایه اجتماعی سازمانی، یک خاصیت مهیا و موجود است که در تملک سازمان هاست تا بتوانند آنها را از طریق روابط اجتماعی میان اعضا، مورد بهره برداری قرار دهند یا فعال کنند.

این پروپوزال نیز با تمرکز بر این مبحث، برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت گردیده است. مطالعه این پروپوزال می تواند دانشجویان را در درک این ساختارها یاری داده و نیز ایده های پژوهشی جدیدی را در اختیار آنها قرار دهد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) انجام شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

سرمایه اجتماعی و عملکرد کارکنان


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال نقش چارچوب های سرمایه اجتماعی در بهبود عملکرد کارکنان با در نظر گرفتن نگرش کارکنان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 20 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi