دانلود ترجمه مقاله مفهوم شهر هوشمند در قرن بیست و یکم

عنوان فارسی :

مفهوم شهر هوشمند در قرن بیست و یکم

عنوان انگلیسی :

The Smart City Concept in the 21st Century

کلمات کلیدی :

  شهری سازی؛ شهر هوشمند؛ شبکه هوشمند؛ پایداری

درسهای مرتبط : مهندسی کامپیوتر
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 8 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 17
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
پاورپوینت : ندارد

سفارش پاورپوینت این مقاله

وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
ELSEVIER
قیمت دانلود مقاله
36,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. تکامل مفهوم شهر هوشمند 3. مشخصات شهرهای هوشمند 4. ارتباط بین شبکه های هوشمند و شهر هوشمند 5. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

The quality of life was significantly improved in the last century mainly as regards the access to services. However, the heavy industrialization and the increasing population in the urban areas has been a big challenge for administrators, architects and urban planners. This paper provides a brief presentation of the evolution of the “smart city” term and the most representative characteristics of it. Furthermore, various alternative terms that were proposed to describe the multiple characteristics of the future cities are analyzed. A connection between smart city and smart grid is also presented. Introduction: The urban development has resulted in a change of paradigm in the 21n century, and the research activities for smarter cities became priority task with direct participation from industrial and political entities, practitioners, and the scientific community. Although the information technology and communication has advanced exponentially, and the smart cities become real, this concept is still under development. The United Nations estimates that between 2015 and 2050 the world population will increase by 32%, i.e. from 7.2 to 9.7 billion inhabitants, while the urban population will increase by 63%, from 3.9 to 6.3 billion inhabitants. The current estimations suggest that until 2030, over 60% of the world population will live in cities, and the significant growth will be in Africa, Asia and Latin America [1][2].

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – کیفیت زندگی در دهه اخیر بهبود قابل توجهی پیدا کرده است که این عمدتاً بخاطر دسترسی به خدمات است. اما، صنعتی سازی شدید و افزایش جمعیت در مناطق شهری یک چالش بزرگ برای مدیران، معماران و برنامه ریزان شهری شده است. این مقاله، یک توضیح مختصر از تکامل اصطلاح «شهر هوشمند» و بازرترین مشخصات آن، ارائه می دهد. علاوه بر آن، اصطلاحات جایگزین مختلفی که برای توصیف چندین مشخصه شهرهای آینده پیشنهاد شده اند، مورد تحلیل قرار می گیرند. ارتباط بین شهر هوشمند و شبکه هوشمند (اسمارت گرید) نیز ارائه می شود. مقدمه: توسعه شهری باعث تغییر الگو در قرن 21 شده است و فعالیت های پژوهشی در مورد شهرهای هوشمندتر، به اولویت اول تبدیل شده است که این همراه با مشارکت مستقیم از جانب نهادهای صنعتی و رسمی، متخصصان و جامعه علمی بوده است. اگرچه فنآوری اطلاعات و ارتباطات پیشرفتی نمایی و قابل توجه داشته است، و شهرهای هوشمند محقق شده اند، اما این مفهوم هنوز تحت توسعه است. سازمان ملل برآورد می کند که بین سالهای 2015 و 2050، جمعیت جهان به اندازه 32% یعنی از 7.2 تا 9.7 میلیارد نفر، افزایش خواهد یافت درحالی که جمعیت شهری به اندازه 63% از 3.9 تا 6.3 میلیارد نفر، افزایش پیدا می کند. تخمین های فعلی بیانگر آن هستند که تا سال 2030، بالغ بر 60% از جمعیت جهان در شهرها زندگی خواهند کرد و رشد قابل توجهی در آفریقا، آسیا و آمریکای لاتین شاهد خواهیم بود [1، 2].

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

ترجمه این مقاله در 11 صفحه آماده شده و در ادامه نیز صفحه 8 آن به عنوان نمونه قرار داده شده است که با خرید این محصول می توانید، فایل WORD و PDF آن را دریافت نمایید.

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 36,000 تومان

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله مفهوم شهر هوشمند در قرن بیست و یکم”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 18 =

مقالات ترجمه شده

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله


با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 60 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.