دانلود ترجمه مقاله کنترل حالت لغزشی توان راکتیو برای سیستم فتوولتائیک متصل به شبکه سه فاز

عنوان فارسی :

کنترل حالت لغزشی توان راکتیو برای سیستم فتوولتائیک متصل به شبکه سه فاز

عنوان انگلیسی :

Sliding mode control of reactive power for Three-Phase Grid- Connected Photovoltaic System

کلمات کلیدی :

  کنترل حالت لغزشی؛ شبکه سه فاز؛ سیستم فتوولتائیک؛ کنترل توان

درسهای مرتبط : انرژی های نو ، کنترل توان راکتیو
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 6 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 14
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
IEEE
قیمت دانلود مقاله
23,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. مدل سازی سیستم PV 3. کنترل پیشنهادی 4. نتایج و بررسی ها 5. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

In Grid-Connected PV system should not be limited injecting the active power into the grid. However, it must be able to absorb or to generate sufficient reactive power for a certain amount of time according to the grid demand and maintain the grid voltage. This paper proposes sliding mode control that controls powers respectively the active and the reactive power for a Three-Phase Grid-Connected PV System. The sliding mode control based on dq transformation, after determining the desired voltage of the inverter Vd and Vd in the rotating frame, which means a reactive power quantity that defines the angle phase between the grid current and voltage. This controller is simulated on a 10 MW PV generator system using Matlab/SIMULINK. According to the simulation results prove the efficiency and robustness of the sliding mode control to regulate the injected reactive power.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – در سیستم PV متصل به شبکه، توان اکتیو نباید به شبکه تزریق گردد. با این حال، باید امکان جذب یا تولید توان راکتیو کافی برای یک مقدار زمانی مشخص با توجه به تقاضای شبکه و حفظ ولتاژ شبکه فراهم گردد. این مقاله کنترل حالت لغزشی را ارائه داده که توان اکتیو و راکتیو را در یک سیستم PV متصل به شبکه سه فاز کنترل می کند. کنترل حالت لغزشی بر اساس تبدیل dq پس از تعیین ولتاژ مطلوب اینورتر Vq و Vd در فریم چرخشی به معنی مقدار توان راکتیوی است که فاز زاویه بین ولتاژ و جریان شبکه را تعریف می کند. این کنترلر در یک سیستم ژنراتور 10 MW PV با استفاده از سیمولینک متلب شبیه سازی شده است. با توجه به نتایج شبیه سازی، کارایی کنترل حالت لغزشی در تنظیم توان راکتیو تزریق شده اثبات می گردد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

 

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 23,000 تومان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله کنترل حالت لغزشی توان راکتیو برای سیستم فتوولتائیک متصل به شبکه سه فاز”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 14 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.