شبیه سازی رابطه بین ولتاژ و جریان در متلب

خلاصه:

چقد خوبه رابطه بین ولتاژ ، جریان و زاویه فاز رو آدم بتونه شبیه سازی کنه و شکل موج و پس فاز و پیش فاز بودن رو بتونه کامل مشاهده کنید. در این محصول شما به راحتی به رابطه ی بین ولتاژ و جریان به همراه شکل موج ها و ... دست خواهید یافت که این موضوع می تواند دید خوبی برای شما ارائه کند.

قیمت دانلود :
12,000 تومان
شرح موضوع

رابطه ولتاژ، جریان و توان

ولتاژ و جریان دو مولفه ی اصلی انرژی الکتریکی محسوب می شوند. معمولا انرژی الکتریکی به صورت سینوسی تولید می شود که دلیل آن حضور ترانس ها در سیستم قدرت است که بدون برق متناوب القای الکتریکی رخ نداده و در نتیجه عملا وجود ترانس ها و موتورها بی معنی می گردد این مسئله نیاز به برق متناوب را تایید می کند از طرفی با توجه به اینکه بیشتر ادوات موجود در سیستم قدرت سلفی و خازنی یا مقاومتی هستند لذا از مشتق و انتگرال در این نوع مدارات استفاده می شود. در نتیجه نیاز به شکل موجی داریم که مشتق و انتگرال هم، همان شکل موج را بدهد که در این بین بهترین موج، موج سینوسی است. زیرا موج سینوسی عین موج کسینوسی می باشد. با توجه به رابطه امواج ولتاژ و جریان با توان اکتیو و راکتیو ما نیاز داریم تا این دو شکل موج را وارد کرده و مقادیری نظیر مقدار توان اکتیو، شکل موج هاف زاویه فازها و … را نمایش دهیم. شکل زیر خروجی این محصول را نمایش می دهد:

ولتاژ و جریان

همانطور که از شکل بالا مشاهده می کنید شما کافیست شکل موج ولتاژ و جریان را با فرکانس و اندازه دامنه و … تعریف کرده و برنامه را اجرا کنید در نتیجه مقادیر توان اکتیو، توان راکتیو و زاویه فاز و ضریب توان برای شما نمایش داده خواهد شد.


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “شبیه سازی رابطه بین ولتاژ و جریان در متلب”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.