شبیه سازی برنامه تشخیص رنگ چشم

خلاصه:

پردازش تصویر برای بسیاری از کارهای ضروری است. در این برنامه شما از چشم خود عکس گرفته و در محل مناسب وارد می کنید (به راحتی در برنامه این محل مشخص است). سپس رنگ چشم شما، برای شما نمایش داده می شود. می توانید چند نوع چشم به این برنامه وارد کنید و این برنامه رنگ همه ی چشم ها رو برای شما مشخص کند. دقت کنید که این موضوع در برنامه متلب کار پیچیده ای است که کدنویسی شده و به رایگان در اختیار شما قرار گرفته است.

قیمت دانلود :
رایگان!
شرح موضوع

تشخیص رنگ چشم

پردازش تصویر از عکس ها و فیلم ها می تواند کمک شایانی به کارآگاهان و سایر ارگانها ایفا کند. اولین قدم در پردازش مربوط به چشم، تشخیص رنگ چشم می باشد. شاید در ابتدا بعید باشد که بتوان برنامه ای نوشت و این برنامه یک عکس را آپلود کرده و به صورت اتوماتیک چشم انسان را تشخیص داده و رنگ آن را مشخص کند ولی این محصول چیزی است که در آن این اتفاقات افتاده است و شما براحتی می توانید با آپلود عکس خود در متلب رنگ چشم خود را تشخیص دهید!

تشخیص رنگ چشم

محصول زیر نرم افزار تشخیص رنگ چشم است که در برنامه ی متلب انجام شده است و با آپلود عکس و اجرا رنگ چشم را نمایش می دهد.

 

 


دیدگاهها

  1. علیرضا

    خوبه

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 4 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.