شبیه سازی پخش بار بهینه با الگوریتم ژنتیک

خلاصه:

پخش بار را می توان مهترین بخش درس بهره برداری از سیستم های قدرت در نظر گرفت. در این محصول پخش بار بهینه که می تواند با الگوریتم های مختلف بهینه سازی انجام شود مورد بحث و بررسی قرار گرفته است. پخش بار بهینه با الگوریتم ژنتیک می تواند کمک زیادی برای درک شما از پخش بار و نحوه ی بهینه سازی آن داشته باشد.

قیمت دانلود :
12,000 تومان
شرح موضوع

پخش بار بهینه

مسئله ی پخش بار برای بررسی سیستم های قدرت بسیار مهم می باشد. پخش بار پسرو-پیشرو برای شبکه های شعاعی و پخش بار نیوتن رفسون و گاوس سایدل معمولا برای شبکه های حلقوی مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از مهم ترین پخش بارها مربوط به پخش بار بهینه است که توسط الگوریتم های بهینه سازی و تکاملی صورت می گیرد. پخش بار بهینه با الگوریتم ژنتیک و PSO از جمله مهمترین پخش بارها در این زمینه به حساب می آید.

این محصول حاوی پخش بار بهینه با الگوریتم ژنتیک در متلب می باشد که بر روی شبکه 30 باسه IEEE مورد بررسی قرار گرفته است. شکل زیر خروجی مربوط به الگوریتم زنتیک پخش بار بهینه را نشان می دهد.

پخش بار بهینه با الگوریتم ژنتیک

شما می توانید با دانلود این محصول پخش بار بهینه خود را بر روی تمام شبکه های مورد بررسی نیز پیاده سازی کنید و صرفا کافیست اطلاعات شبکه مربوطه را وارد کرده و اجرا نمایید.


دیدگاهها
  1. هادی

    از این موضوع در سایر پروژه ها استفاده خواهیم کرد.

    • bagher

      بسیار خوشحال میشیم اگه مقاله ای چاپ کردید برای ما نیز ایمیل کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + نوزده =

مقالات ترجمه شده

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله


با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 60 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.