دانلود شبیه سازی بهینه سازی کنترلر منطق فازی با PSO

خلاصه:

الگوریتم PSO یا همان الگوریتم ازدحام ذرات که یک الگوریتم پیوسته ای محسوب می شود برای مسائل بهینه سازی امروزه کاربرد زیادی دارد. در این محصول شبیه سازی یک کنترلر منطق فازی بهینه سازی شده با الگوریتم PSO مد نظر قرار گرفته است که شما می توانید از آن در پروژه های خود استفاده نمایید.

قیمت دانلود :
15,000 تومان
شرح موضوع

بهینه سازی کنترلر فازی

امروزه تقریبا استفاده از کنترلرهای فازی بسیار مرسوم شده است. از طرفی الگوریتم های تکاملی نقش بسزایی در بهینه سازی این نوع کنترلرهای می توانند ایفا نمایند. یکی از مهم ترین الگوریتمها در زمینه الگوریتم های تکاملی الگوریتم ازدحام ذرات می باشد که در این محصول از آن برای بهینه سازی کنترلر فازی (کنترلر منطق فازی) استفاده شده است.

شبیه سازی در محیط متلب به همراه سیمولینک و m فایل ها انجام شده است که شکل زیر سیمولینک مربوط به آن را نشان می دهد:

بهینه سازی کنترلر فازی

شکل زیر نیز خروجی مربوط به نمودار همگرایی را نشان می دهد:

بهینه سازی کنترلر فازی

همانطور که می بینید نمودار در هر تکرار با کاهش مقدار تابع هدف روبرو شده و در نهایت به یک مقدار همگرا شده است. شما می توانید از کنترلر منطق فازی و همچنین بهینه سازی آن توسط الگوریتم PSO یا همان ازدحام ذرات در پروژه های خود استفاده نمایید.


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود شبیه سازی بهینه سازی کنترلر منطق فازی با PSO”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − چهار =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.