شبیه سازی و طراحی op-amp با گین ۹۰db در Hspice

خلاصه:

نرم افزار Hspice و همچنین طراحی و تحلیل op-amp به شدت مورد نیاز دانشجویان رشته ی الکترونیک و مخابرات می باشد. در این محصول شبیه سازی op-amp از نوع 90 دسی بل قرار داده شده و در محیط Hspice شبیه سازی شده و توضیحات نیز در فایل جداگانه قرار داده شده است. شما با این محصول هم با نرم افزار آشنا شده و همچنین تحلیل op-amp90 را نیز یاد خواهید گرفت.

قیمت دانلود :
42,000 تومان
شرح موضوع

شبیه سازی و طراحی تقویت کننده عملیاتی op-amp با گین ۹۰db در Hspice

این پروژه طراحی مدار تقویت کننده ورودی تفاضلی ( op-amp ) با بهره و گین ۹۰dB می باشد که شامل شبیه سازی با نرم افزار Hspice بوده و همچنین تحلیل دستی مدار به همراه توضیحات کامل در مورد عملکرد تمام ترانزیستور ها و طبقات موجود در آن می باشد. نحوه ی تعریف مقاومتها  ، ترانزیستور ها، منابع ولتاژ و جریان در نرم افزار Hspice وهمچنین برخی دستورات Hspice برای حل مدار توضیح داده شده است.

در طراحی این تقویت کننده ویژگی های لازم برای طراحی یک تقویت کننده مطمئن و با کیفیت از قبیل: طبقه توان (جهت کاهش توان مصرفی کل) ، فیوز (جهت جلوگیری از سوختن ترانزیستور ها در اثر اتصال کوتاه) ، مقاومت ورودی بزرگ، مقاومت خروجی کوچک و حداکثر سوئیچینگ متقارن خروجی  رعایت شده است.

شکل کلی مدار به صورت زیر است ولی شکل کامل همراه با مقادیر دقیق منابع جریان و مقاومتها و . .. در داخل محصول میباشد.

op-amp

شبیه سازی با Hspice

یکی از نرم افزارهای مهم رشته های الکترونیک Hspice است. این نرم افزار برای تحلیل مدارات الکترونیکی بسیار مفید بوده و تقریبا همه ی دانشجویان برق از نیاز به آشنایی با این نرم افزار آگاه هستند. در این محصول شبیه سازی op-amp از نوع 90db آموزش داده شده و در محیط نرم افزار شبیه سازی شده است.


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “شبیه سازی و طراحی op-amp با گین ۹۰db در Hspice”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − شش =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi