شبیه سازی مبدل ماتریسی

خلاصه:

یکی دیگر از معروفترین مبدلها، مبدل ماتریسی است که دانشجویان رشته الکترونیک قدرت باهاش آشنا هستند. در این محصول شبیه سازی کامل این نوع مبدل به طور کامل مورد بررسی قرار گرفته است و شما می توانید با طرز کار آن آشنا شده و در پروژه های خود از آن استفاده کنید.

قیمت دانلود :
10,000 تومان
شرح موضوع

مبدل های ماتریسی

مبدل های ماتریسی به دلیل مزایای زیادی که نسبت به مبدل ها AC/DC/AC رایج دارند امروزه خیلی مورد استفاده قرار می گیرند. امروزه استفاده از انرژی های نو به دلیل اقتصادی بودن و عدم ایجاد آلودگی کاربرد فراوانی دارند. از بین انرژی ها نو نظیر سلول های خورشیدی ، توربین های بادی ، انرژی زمین گرمایی ، جذر و مد و … ، انرژی بادی به دلیل خیلی اقتصادی بودن ، استفاده ی بیشتری دارد. از طرفی به دلیل متغیر بودن سرعت باد ، ولتاژ و فرکانس در حال تغییر می باشد. لذا نیاز به یک ولتاژ و فرکانس مناسب در خروجی این توربین ها احساس می شود. این جاست که مبدل ماتریسی می تواند نیاز ما را برطرف سازد.

شکل زیر کلیات شبیه سازی مبدل ماتریسی در متلب را نشان می دهد.

مبدل های ماتریسی

همانگونه که مشاهده می شود مبدل ماتریسی در حال تغذیه یک بار سه فاز است. شکل زیر طراحی مربوط به خود مبدل را که بهصورت SUBSYSTEM در شکل بالا قرار داده شده است را نشان می دهد.

مبدل ماتریسی

خروجی ولتاژ مبدل به صورت شکل زیر می باشد.

مبدل های ماتریسی

در حالت کلی این محصول شبیه سازی مبدل ماتریسی در سیمولینک متلب می باشد و شما می توانید از آن برای پروژه های شبیه سازی خود که نیاز به تغییر فرکانس خروجی یک تولید کننده نظیر توربین ها بادی دارید، استفاده کنید.


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “شبیه سازی مبدل ماتریسی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

تماس با پشتیبانی

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.