شبیه سازی با متلب تمرینات بررسی سیستم های قدرت هادی سعادت

خلاصه:

بی شک کتاب هادی سعادت، ترجمه ی مهندس احد کاظمی، دکتر شهرام جدید و دکتر حیدرعلی شایانفر اساتید دانشگاه علم و صنعت، یکی از بهترین کتابهای درس بررسی سیستم های قدرت به حساب می آید. شبیه سازی تمرینات این کتاب در نرم افزار متلب کمک بسیاری برای یادگیری نرم افزار متلب به خصوص رشته برق خواهد کرد. این محصول به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.

قیمت دانلود :
رایگان!
شرح موضوع

شبیه سازی در متلب – تمرینات بررسی سیستم های قدرت

در زمینه بررسی سیستم های قدرت کتابهای دکتر هادی سعادت و مهندس احد کاظمی به عنوان مرجع درس بررسی سیستمهای قدرت انتخاب می شوند. در این محصول شبیه سازی با متلب تمامی تمرین های کتاب بررسی سیتمهای قدرت دکتر هادی سعادت  شده صورت گرفته و به صورت رایگان در اختیار دانشجویان قرار می گیرد. شما می توانید با دانلود این فایل های شبیه سازی، سایر ایده های خود بر روی تمرینات را به راحتی پیاده سازی نمایید.

بررسی سیستم های قدرت

در حالت کلی این محصول حاوی شبیه سازی تمرینات درسی بررسی سیتمهای قدرت هادی سعادت در متلب بوده و به صورت رایگان قابل دانلود است.


دیدگاهها

 1. احمد

  عالی

  • bagher

   ممنون از نظرتون

 2. علی (مالک تایید شده)

  عالی

 3. علی صولتی

  بسیارخوب

 4. abbass (مالک تایید شده)

  بسیار خوب مرسی

 5. حسن (مالک تایید شده)

  خوبه عالیه

  • مرتضی موسی زاده (مالک تایید شده)

   تشکر از حُسن انتخاب شما

 6. شهاب (مالک تایید شده)

  خیلی ممنون / بابت مطالب مفید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.