دانلود شبیه سازی مبدل DFIG به همراه کنترل کننده

خلاصه:

توربین های بادی امروزه نقش مهمی در تولید انرژی الکتریکی بخصوص در کشورهای اروپایی ایفا می کنند. یکی از کاربردی ترین توربین بادی، توربین DFIG است که در این قسمت مبدل مخصوص این نوع توربین بادی به همراه کنترلر شبیه سازی شده است. شما می توانید از آن در همه ی پروژه های خود که نیاز به مبدل با کنترلر دارید استفاده نمایید.

قیمت دانلود :
12,000 تومان
شرح موضوع

مبدل DFIG

امروزه استفاده از توربین های بادی DFIG بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه هستند. مبدل DFIG نیز همانند، سلول های خورشیدی نیاز به مبدل DC به DC و همچنین مبدل DC به AC دارند. در این محصول یک مبدل طرف شبکه مخصوص توربین های بادی DFIG قرار داده شده است. شکل زیر کلیات مربوط به شبیه سازی در سیمولینک متلب را نشان می دهد.

مبدل DFIG

همانطور که می بینید کنترلر مورد نیاز نیز برای آن در نظر گرفته شده است. شکل خروجی مربوط به یکی از اسکوپ ها را در شکل زیر مشاهده می کنید:

مبدل DFIG

شما می توانید از این محصول و شبیه سازی برای طراحی کنترلر خود برای مبدل DC به DC خود در شبیه سازی هایتان استفاده کنید. بخصوص از این ایده طراحی برای سلول خورشیدی می توان استفاده نمود.


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود شبیه سازی مبدل DFIG به همراه کنترل کننده”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 3 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.