آموزش و شبیه سازی مبدل AC به AC سه فاز و تکفاز و مدارهای تریستوری در PSCAD

خلاصه:

برای یادگیری نرم افزار PSCAD نیاز است تا با مثالهای مختلفی آشنا شوید. در سایت مطالب مختلفی برای آموزش PSCAD قرار داده شده است و به امید خدا فیلم آموزشی نرم افزار نیز در آینده تهیه خواهد شد. در این محصول شما با مدارهای AC به AC سه فاز آشنا خواهید شد.

قیمت دانلود :
12,000 تومان
شرح موضوع

مبدل AC به AC تکفاز و سه فاز

این محصول حاوی یک جزوه ی آموزشی کامل  و شبیه سازی مبحث تریستورها و مبدل AC به AC سه فاز و تکفاز با زوایای آتش مختلف (یکسوساز AC/AC ) می باشد که سرفصل های آن در پایین قرار داده شده است. همچنین شبیه سازی تمام مدارات موجود در سرفصل ها ( مبدل AC به AC تریستوری با بار سلفی و انواع بارهای مختلف ، مبدل AC/AC سه فاز با زاویه آتش مختلف ، مدارهای تریستوری با بار اهمی-سلفی و . . .) در نرم افزار PSCAD انجام شده اند که مناسب برای پروژه های تریستور و مبدل های AC/AC و درس الکترونیک صنعتی می باشد. درمجموع ۸ مدار از کاربرد تریستور در مبدلها با زاویه های آتش مختلف و نحوه های کلید زنی متفاوت در محیط PSCAD طراحی و شبیه سازی شده اند که میتواند در امر آموزش و ارائه پروژه کلاسی بسیار مفید واقع شود.

سرفصل های مبحث تریستور که در این فایل وجود دارد:

۱- مدارات تریستوری

– مدار تریستوری با بار اهمی- سلفی و زاویه آتش های مختلف

-مدار تریستوری با بار اهمی- خازنی و زاویه آتش های مختلف

– مدار تریستوری با بار سلفی-خازنی با زاوایای آتش مختلف

۲-مبدل AC/AC تریستوری

-مبدل AC /AC با بار اهمی

-مبدل AC /AC با بار سلفی

-مبدل AC /AC با بار اهمی-سلفی

-ضریب کلی اعوجاج

۳-برشگر سه فاز با بار اهمی

-مبدل AC به AC سه فاز با بار سلفی

-مبدل AC به AC سه فاز با بار اهمی

جزوه ی آموزشی به صورت رایگان قرار داده شده است .

 

در پایین عکسی از یکی از شبیه سازی های انجام شده قرار دادیم.


کلمات کلیدی:
دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “آموزش و شبیه سازی مبدل AC به AC سه فاز و تکفاز و مدارهای تریستوری در PSCAD”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − 4 =

مقالات ترجمه شده

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله


با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 60 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.