دانلود پروپوزال ارتباط مفهوم رهبری خدمتگزار با اعتماد و توانمندسازی کارکنان

عنوان فارسی :

مطالعه ای بر ارتباط مفهوم رهبری خدمتگزار با اعتماد، توانمندسازی و مشارکت کارکنان

عنوان انگلیسی :

A Study on the Relationship between the Concept of Servant Leadership and Trust, Empowerment and Employee Participation

رشته های مرتبط :

  مدیریت رفتار سازمانی؛ مدیریت منابع انسانی

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1400
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
37,500 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

رهبری خدمتگزار (Servant leadership)، یک فلسفه رهبری است که در آن، هدف اصلی رهبر، خدمتگزاری است. این مفهوم با مفهوم رهبری سنتی و متداول در سازمان که در آن تمرکز اصلی رهبر، رشد و رونق سازمان و شرکت می باشد، متفاوت است. یک رهبر خدمتگزار، قدرت خود را تقسیم می کند، نیازهای کارکنان را در اولویت قرار می دهد و به افراد کمک می کند تا توانایی های خود را تا حد امکان توسعه و بسط دهند. در این زمینه، به جای اینکه افراد برای رهبر کار کنند، رهبر به افراد خدمت رسانی می کند. تمرکز این رهبر روی اینگونه سوالات است که آیا این خدمات منجر به رشد و تعالی افراد و پرسنل سازمان شده است یا نه. در این راستا، کارکنان رشد می یابند و به دلیل اینکه تعهد و مشارکت شان بیشتر می گردد، سازمان نیز پیشرفت می کند. از زمانی که این مفهوم پدیدار شده، بسیاری از سازمان ها آن را به عنوان روش رهبری خود پذیرفته اند. تحقیقات نیز نشان داده اند که این سبک رهبری در برخی سازمان های رتبه بالا نیز پیاده سازی شده و یکی از دلایل موفقیت این سازمان ها نیز استفاده از این شیوه خاص رهبری در آنها می باشد.

این پروپوزال نیز به بررسی نقش این نوع رهبری بر توانمندسازی و اعتماد در بین کارکنان پرداخته است. ساختارهای کلی پروپوزال نویسی از جمله مدل مفهومی، پرسش های تحقیق، ارائه جنبه های نوآورانه و ابزارهای پژوهشی در این محصول رعایت شده اند. اهمیت این محصول در این است که دانشجو می تواند با مطالعه آن، علاوه بر آشنایی با ساختارهای استاندارد یک پروپوزال، ایده های جدیدی نیز کسب کرده و در پروپوزال دانشگاهی خود به کار گیرد.

در ادامه نیز بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) تایپ شده و قابل ویرایش می باشد، قرار داده شده است:

رهبری خدمتگزار


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال ارتباط مفهوم رهبری خدمتگزار با اعتماد و توانمندسازی کارکنان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 1 =

مقالات ترجمه شده

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله


با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 60 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.