دانلود پروپوزال نقش خودکارآمدی در بهبود تمایل به کارآفرینی در میان دانشجویان

عنوان فارسی :

مطالعه ای بر نقش خودکارآمدی در بهبود تمایل به کارآفرینی در میان دانشجویان (مطالعه موردی: دانشجویان دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه علامه طباطبایی)

عنوان انگلیسی :

A Study on the Role of Self-Efficacy in Improving Entrepreneurial Intention Among Students (Case Study: Students of Management and Accounting Faculty of Allameh Tabatabai University)

رشته های مرتبط :

  مدیریت کارآفرینی

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1400
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
38,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

مطالعات تجربی دریافته اند که اکثر کشورها امروزه با گسترش مسائل بیکاری مواجه هستند. بنابراین، دانش و مهارت های کارآفرینی به کشورها برای کاهش مسئله بیکاری کمک می کنند. طبق تحقیقات، فرصت های محدود برای تولید شغل عمدتاً در محیط های رقابتی بوجود می آیند. همراستا با این موضوع، فارغ التحصیلان دانشگاه ها نیز در تامین و محکم ساختن اشتغال خود در بخش های دولتی و خصوصی بخاطر محیط اقتصادی فعلی پرنوسان، دچار مشکل شده اند. در زمینه محلی، وزارت های مربوطه، تلاش می کنند تا افراد را به سمت کارآفرینی سوق دهد یا بر کارآفرینی تمرکز کنند، زیرا کارآفرینی دروازه ای به سمت تولید شغل در جهت تثبیت اقتصاد است. بر اساس آنچه که در مقالات بیان شده، توسعه کارآفرینی می تواند مسائل بیکاری را حل کند. بحث در مورد قصد پژوهش کارآفرینی توجه محققان را به مدت بیش از 30 سال به خود جلب کرده است. همانگونه که توسط پژوهشگران ادعا شده است، اهداف و نیت ها اخیراً به یک زمینه پژوهشی تبدیل شده است که نوید کمک به درک بهتر پدیده فعالیت کارآفرینی را می دهد و تعدادی پاسخ به یک پرسش اساسی در پژوهش کارآفرینی حاصل کرده است، سوالاتی مانند اینکه چه چیزی باعث می شود تا افراد، کارآفرین تر شوند؟

در دهه گذشته، بحران مالی جهانی و کاهش قیمت نفت، توجهات را به سمت توسعه منابع درآمد جایگزین جلب کرده است. کارآفرینی، تنها زمینه موثر جهت توسعه می باشد. فارغ التحصیلان دانشگاه، که خودکارآمدی کارآفرینی دارند، و برای هدف گیری جامعه مناسب هستند، باید مورد تاکید قرار گیرند. صفات خود اتکایی تعمیم یافته اند و خود اتکایی کارآفرینی ایجاد شده که این شامل عواملی مرتبط با اعتقادات فرد در مورد قابلیت های خود برای پذیرش و مدیریت چالش ها و ریسک ها و داشتن صبر و استقامت کافی برای حل مسائل مرتبط با کسب و کار می باشد. خودکارآمدی، ابزاری قوی برای پیش بینی قصد یک فرد می باشد.

این پروپوزال نیز با مبنا قرار دادن این موضوع، برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و به بررسی تاثیر خودکارآمدی در افزایش قصد کارآفرینی دانشجویان پرداخته است و در همین راستا نیز، یک مطالعه موردی انجام شده است. ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی در این محصول رعایت شده، در نتیجه شما دانشجوی گرامی با مطالعه این محصول می توانید علاوه بر یادگیری این ساختارها، موضوعات مشابهی را نیز برای اهداف تحقیقاتی آتی خود انتخاب نمایید.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) انجام شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس آن قرار داده شده است:

خودکارآمدی کارآفرینانه


دیدگاهها

  1. نادر

    بسیار خوب

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.