دانلود پروپوزال ارتباط بین خودکنترلی و اقدامات خانواده در راستای بهبود شاخص های سازگاری اجتماعی

عنوان فارسی

مطالعه ای بر ارتباط بین خودکنترلی و اقدامات خانواده در راستای بهبود شاخص های سازگاری اجتماعی (مطالعه موردی: دانش آموزان مقطع دبیرستان در شهرستان آباده)

عنوان انگلیسی

A Study on the Relationship between Self-Control and Family Actions in Improving Social Adjustment Indices (Case Study: High School Students in Abadeh)

رشته مرتبط

  روانشناسی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
81,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

سازگاری اجتماعی (Social adjustment)، اقداماتی است که توسط یک فرد در راستای کنار آمدن با استانداردها، ارزش ها و نیازهای یک جامعه به منظور مقبول واقع شدن، انجام می پذیرد. این اقدامات را می توان در قالب یک سری فرآیندهای روان شناختی تعریف کرد. این اقدامات شامل تعامل با استانداردها و ارزش های جدید می گردد. در زبان فنی روانشناسی، “برخورد مناسب و هماهنگ شدن با اعضای جامعه به بهترین شکل ممکن” را سازگاری می گویند. روانشناسان معمولا از اصطلاح سازگاری برای تشریح انواع مختلف روابط اجتماعی و بین فردی در جامعه استفاده می کنند. بنابراین، سازگاری را می توان به عنوان واکنش به تقاضاها و خواسته های تحمیل شده روی یک فرد توسط جامعه تعریف کرد. مهارت های اجتماعی اشاره به مجموعه خاصی از توانایی ها شامل رفتارهای کلامی، غیرکلامی و شناختی دارد که برای عملکرد اجتماعی موثر، مورد نیاز می باشند. از سوی دیگر، شایستگی و صلاحیت اجتماعی نیز به عنوان توانایی کلی یک فرد در تاثیرگذاری مطلوب روی محیط اجتماعی خود تعریف می گردد. اخیرا، سازگاری اجتماعی به عنوان تعامل واقعی تمایلات سازده بیان شده که به عنوان نتیجه طبیعی صلاحیت اجتماعی محسوب می گردد.

این پروپوزال نیز به بررسی نقش خودکنترلی و عملکرد خانواده در راستای بهبود مولفه های سازگاری پرداخته و برای مقطع کارشناسی ارشد رشته روانشناسی آماده شده است. ساختارهای کلی پروپوزال نویسی شامل جامعه آماری، نحوه گردآوری داده ها، بررسی متغیرها در قالب مدل مفهومی، روش نمونه گیری و ابزارهای پژوهشی در این پژوهش رعایت شده و شما دانشجوی عزیز با مطالعه این فایل، علاوه بر آشنایی با این ساختارها برای تالیف پروپوزالی مشابه می توانید با ایده های بیشتر برای کار خود نیز آشنا شده و برای اهداف دانشگاهی خود از آن استفاده نمایید. سازگاری اجتماعی یکی از موضوعات مورد توجه پژوهشگران روانشناسی بوده و مقالات زیادی در این زمینه به چاپ رسیده که در نگارش این پروپوزال نیز به تعدادی از آنها ارجاع داده شده است.

در ادامه می توانید بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و و نیز فایل مقاله بیس را مشاهده نمایید:

سازگاری اجتماعی


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال ارتباط بین خودکنترلی و اقدامات خانواده در راستای بهبود شاخص های سازگاری اجتماعی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi