دانلود ترجمه مقاله امنیت و حریم خصوصی در اینترنت اشیا

عنوان فارسی :

امنیت و حریم خصوصی در اینترنت اشیا

عنوان انگلیسی :

Security and privacy in the internet of things

کلمات کلیدی :

  اینترنت اشیا؛ امنیت؛ حریم خصوصی؛ اعتماد

درسهای مرتبط : اینترنت اشیا (IoT)
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 31 نشریه : Taylor & Francis
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 121
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. تکامل اینترنت اشیا 3. رشد اینترنت اشیا 4. تعریف اینترنت اشیا 5. رابطه M2M و اینترنت همه اشیا 6. کاربردهای اینترنت اشیا 7. خودروهای متصل و مستقل 8. بهداشت، رفاه و تفریح 9. صنعت چهارم 10. حمل و نقل 11. شبکه هوشمند 12. خانه ها، ساختمان ها و دفاتر اداری 13. خرده فروشی 14. کشاورزی 15. سرگرمی و رسانه 16. چالش های امنیتی در اینترنت اشیا 17. محدودیت های فیزیکی دستگاه ها و ارتباطات 18. ناهمگنی، مقیاس و ماهیت ادهاک 19. تایید هویت و مدیریت هویت 20. تایید هویت و کنترل دسترسی 21. پیاده سازی، به روز رسانی، مسئولیت پذیری و پاسخگویی 22. مسائل امنیتی در خودروهای متصل و مستقل 23. مسائل امنیتی در بهداشت، رفاه و تفریح 24. مسائل امنیتی در صنعت چهارم 25. مسائل امنیتی در حمل و نقل 26. مسائل امنیتی در شبکه هوشمند 27. مسائل امنیتی در خانه ها، ساختمان ها و دفاتر اداری 28. چالش های مربوط به حریم خصوصی در اینترنت اشیا 29. رضایت 30. نتیجه گیری و پژوهش های آتی

نمونه متن انگلیسی مقاله

The internet of things (IoT) is a technology that has the capacity to revolutionise the way that we live, in sectors ranging from transport to health, from entertainment to our interactions with government. This fantastic opportunity also presents a number of significant challenges. The growth in the number of devices and the speed of that growth presents challenges to our security and freedoms as we battle to develop policies, standards, and governance that shape this development without stifling innovation. This paper discusses the evolution of the IoT, its various definitions, and some of its key application areas. Security and privacy considerations and challenges that lie ahead are discussed both generally and in the context of these applications.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – اینترنت اشیا (IoT)، یک تکنولوژی است که ظرفیت ایجاد انقلاب و تحول عظیمی در نحوه زندگی بشر را دارد، از حمل و نقل و سلامتی گرفته تا صنعت سرگرمی و نیز تعاملات ما با دولت. این فرصت ایجاد شده، چالش های متعددی نیز به همراه دارد. رشد تعداد دستگاه ها و نیز سرعت رشد آنها، چالش هایی در زمینه امنیت و حریم خصوصی ایجاد کرده و منجر به توسعه سیاست ها، استانداردها و دستورالعمل هایی بدون خدشه وارد شدن به توسعه این تکنولوژی شده است. این مقاله به بحث و بررسی در زمینه تکامل اینترنت اشیا، تعاریف مختلف آن، و برخی از زمینه های کاربردی کلیدی آن پرداخته است. مفاهیم امنیت و حریم خصوصی و چالش هایی که پیش روی دارند نیز هم به صورت کلی و هم در زمینه این کاربردها مورد بحث و بررسی قرار گرفته اند.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

نقد و بررسی‌ها

  1. حسین

    best

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + شانزده =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.