دانلود پروپوزال نقش ارتباطات سازمانی در رفتار شهروندی سازمان

عنوان فارسی

مطالعه ای بر نقش ارتباطات سازمانی در رفتار شهروندی سازمان (مطالعه موردی: کارکنان آموزش و پرورش شهرستان پیرانشهر)

عنوان انگلیسی

A Study on the Role of Organizational Communications in Organizational Citizenship Behavior (Education Department Employees of Piranshahr)

رشته مرتبط

  مدیریت رفتار سازمانی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
70,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

همانطور که می دانیم، رفتار کارکنان در محل کار، تاثیرات و نتایج مهمی در اثربخشی و بهره وری کلی سازمانی دارد. رفتار سازمانی با بازدهی کلی سازمانی، ارتباط تنگاتنگی دارد. رفتار شهروندی سازمانی (OCB) نیز مشارکت و سهم مثبتی با اثربخشی کلی سازمانی دارد.

مفهوم OCB از سال های دهه 1970 مطرح شده و مقالات زیادی نیز در مورد آن منتشر شده اند. در این زمینه معیارهای مختلفی نیز از جانب پژوهشگران ارائه شده است.

ارتباطات سازمانی نیز یکی از مفاهیمی است که در مطالعات پژوهشگران با در نظر گرفتن جنبه های مختلف آن، مورد مطالعه قرار گرفته است. به طور کلی، ارتباطات سازمانی به سه بعد اصلی تقسیم می گردد: (1) ارتباط با همکاران، (2) ارتباط با مدیران و (3) سیاست ارتباطات سازمانی. محققین اظهار داشته اند که در دسترس بودن تکنولوژی های ارتباطی و استفاده کارآمد از آنها، نقش مهمی در موفقیت های سازمانی دارد.

این پروپوزال نیز به بررسی این موضوع پرداخته و برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده است. ساختارهای کلی پروپوزال نویسی از جمله بررسی متغیرها در قالب مدل مفهومی، روش تحقیق، ابزارهای جمع آوری و تحلیل داده ها، جامعه آماری و جنبه های نوآورانه بودن تحقیق در این پروپوزال رعایت شده اند. در بخش بیان مساله، شرح کاملی از موضوع به علاوه جنبه های معلوم و مجهول و بیان متغیرهای مربوط به تحقیق ارائه شده اند. در ادامه نیز اهمیت و ضروری انجام پژوهش از جمله اختلاف نظرات و خلاءهای تحقیقاتی موجود و دلالت های نظری و عملی ارائه شده اند. مطالعه این پروپوزال می تواند زمینه ساز ایده های جدیدی برای تحقیقات آتی باشد. شما دانشجوی گرامی نیز می توانید با مطالعه این محصول، علاوه بر کسب ایده های جدید برای تحقیقات مشابه، با ساختارهای کلی پروپوزال نویسی نیز آشنا شده و موضوع مناسبی را برای اهداف تحقیقاتی خود انتخاب نمایید.

در ادامه نیز می توانید بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده را مشاهده نمایید:

ارتباطات سازمانی و رفتار شهروندی سازمان


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال نقش ارتباطات سازمانی در رفتار شهروندی سازمان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi