دانلود پروپوزال فاکتورهای تعیین کننده در زمینه صادرات برنج استان گیلان با مدل الماس پورتر

عنوان فارسی :

ارزیابی فاکتورهای تعیین کننده در زمینه صادرات برنج استان گیلان با استفاده از مدل الماس پورتر

عنوان انگلیسی :

Evaluation of Determining Factors in Rice Export of Guilan Province using Porter's Diamond Model

رشته های مرتبط :

  مدیریت اجرایی؛ مدیریت بازرگانی گرایش بازرگانی بین الملل

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1400
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
37,500 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

در عصر جهانی شدن و دنیای شدیدا رقابتی امروزه، سازمان ها ملزم هستند تا برای حفظ بقای خود، فاکتورهای تعیین کننده در زمینه رقابت پذیری را شناسایی کرده و در راستای بهبود آنها برآیند. پیشرفت های تکنولوژیک و سخت تر شدن رقابت ها در مقایس جهانی باعث شده تا برنامه های پویای سازمان ها در کوتاه مدت اهمیت یابد و به عنوان مزیت اصلی توسعه در نظر گرفته شوند. در این راستا و نیز جهت رسیدن به جایگاه های برتر اقتصادی و تکنولوژیکی و همچنین بهبود کیفیت، باید وارد بازارهای جهانی شد و در این بین، صادرات را می توان ابزاری قدرتمند برای رسیدن به این هدف نام برد.

صادرات یکی از زمینه های اصلی رشد اقتصادی یک کشور قلمداد می گردد؛ چرا که به واسطه فروش و عرضه کالاها و خدمات داخل کشور، می توان کالا، خدمات، ارز و … مورد نیاز را وارد کشور کرده و به بسیاری از نیازها، پاسخ گفت. یکی از مهم ترین مزایای که صادرات می تواند داشته باشد، بهبود کیفیت کالاهای تولید داخلی است، چرا که این کالاها در قیاس با نمونه های خارجی قرار می گیرند. این رقابت منجر به افزایش میزان اشتغال در کشور و نیز تامین درآمد ارزی می گردد.

در این پروپوزال به بررسی عوامل موثر بر صادرات برنج در استان گیلان پرداخته شده و از مدل الماس پورتر نیز استفاده گردیده است. این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و با توجه به رعایت ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی در آن، می توان از آن برای آشنایی با این ساختارها استفاده کرد. صادرات، موضوع بسیار گسترده ای است و پژوهش های فراوانی در زمینه آن انجام شده است و با توجه به موضوعات گسترده ای که در این پژوهش به آنها پرداخته شده، می توان ایده های پژوهشی بسیاری را از آن استخراج نموده و در تحقیقات آتی مورد استفاده قرار داد.

در ادامه، فایل مقاله بیس مربوط به این پروپوزال قرار داده شده است:


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال فاکتورهای تعیین کننده در زمینه صادرات برنج استان گیلان با مدل الماس پورتر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.