دانلود پروپوزال ارزیابی ارتباط درآمد انباشته با حقوق سهامداران و جریان نقدینگی آزاد

عنوان فارسی :

ارزیابی ارتباط درآمد انباشته با حقوق سهامداران و جریان نقدینگی آزاد با تمرکز بر راهکارهای تقسیم سود در شرکت های بورس تهران

عنوان انگلیسی :

Assessing the relationship between retained earnings and shareholder equity and free liquidity flows focusing on profit sharing strategies in Tehran Stock Exchange companies

رشته های مرتبط :

  حسابداری

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1399
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
25,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

سود، یکی از عبارات پرکاربرد در مطالعات حسابداری است و در این پروپوزال نیز به مفهوم سود انباشته در یک شرکت پرداخته شده است. سود و درآمد انباشته (E&P)، یک اصطلاح حسابداری است که برای سهامداران شرکت ها کاربرد دارد. سود و درآمد انباشته، سودهای خالص یک شرکت بعد از پرداخت سود سهام به سهامداران می باشند و به عنوان معیار توانایی اقتصادی یک شرکت برای پرداخت چنین توزیع های نقدی عمل می کند.

درآمدها و سودهای انباشه انتهای سال، حاصلجمع E&P ابتدای سال و E&P دوره فعلی منهای سود سهام به سهامداران در طی آن دوره می باشد. درآمدها و زیان ها قسمتی از E&P یک دوره می باشند، اما آیتم های خاص – به رسمیت شناخته شده برای امور حسابداری مالی، نه برای گزارشگری مالیات بر درآمد – نیاز به تعدیل و تنظیم دارند. از آنجایی که E&P به عنوان معیار ظرفیت یک شرکت جهت پرداخت سود سهام می باشد، اقلامی مانند درآمد معاف از مالیات یا مخارج غیرقابل کسور، که در گزارشگری مالیات بر درآمد فاکتور گرفته می شوند، باید دوباره به حساب E&P برگردانده شود و یا از آن کسر گردد. هرساله محاسبه E&P کاری ملال آور برای بخش های مالیات یک شرکت می باشند، اما فعال و جاری نگه داشتن سوابق بسیار مهم است زیرا برای بسیاری از معاملات شرکت موثر واقع می شوند. برای مثال، تبدیل یک شرکت C به REIT نیاز به تحلیل حسابداری جامع E&P انباشته شده دارد تا اجازه ادامه فعالیت بدان داده شود.

این پروپوزال برای پایان نامه ای تحت همین عنوان برای دوره کارشناسی ارشد رشته حسابداری آماده شده است. دانشجو و پژوهشگر می تواند با مطالعه این پروپوزال، با ساختارهای کلی و استاندارد پروپوزال نویسی آشنا شده و موضوع مشابهی را برای اهداف دانشگاهی خود آماده نماید. مقالات متعددی به بررسی موضوع سود انباشته در یک شرکت پرداخته اند و در نتیجه منابع داخلی و خارجی زیادی در این زمینه موجود می باشد و در این پروپوزال نیز به گوشه ای از آنها اشاره شده است. تمامی ساختارهای پروپوزال نویسی از جمله ارائه مدل مفهومی، جامعه آماری، روش گردآوری داده ها و روش تحقیق خاص برای بررسی آنها و نیز جنبه های نوآورانه طرح در این پژوهش رعایت شده اند.

در ادامه قسمتی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد را می توانید مشاهده نمایید:

سود و درآمد انباشته


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال ارزیابی ارتباط درآمد انباشته با حقوق سهامداران و جریان نقدینگی آزاد”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − سیزده =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.