دانلود ترجمه مقاله بازارهای برق در مرحله تغییر

عنوان فارسی :

بازارهای برق در مرحله تغییر: تحریف بازار در ارتباط با کنترل قیمت های خرده فروشی

عنوان انگلیسی :

Electricity markets in transition: Market distortions associated with retail price controls

کلمات کلیدی :

  بازار برق؛ کنترل قیمت؛ قدرت بازار؛ رقابت خرده فروشی

درسهای مرتبط : بازار برق (تجدید ساختار در صنعت برق)
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 6 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 35
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. کنترل قیمت خرده فروشی 3. بازار برق آلبرتا و قیمت های خرده فروشی 4. مفاهیم کنترل قیمت خرده فروشی 5. سیاست های جایگزین 6. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

In many jurisdictions, there are growing concerns over rising electricity prices and increased price volatility due in part to aging network infrastructure, retiring generation capacity, and subsidies to promote investment in renewables. In response, policymakers have advocated for or implemented retail price controls. Yet these can foster distortions that do not directly address market failures. We discuss alternative policies that can be used to mitigate these price effects.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – در بسیاری از حوزه های قضایی، نگرانی های فزاینده ای در زمینه افزایش قیمت برق و نوسانات قیمتی ناشی از زیرساخت های قدیمی شبکه، ظرفیت تولید کم، و یارانه های مربوط به ترویج سرمایه گذاری در زمینه تجدیدپذیرها وجود دارد. در پاسخ به این موضوع، سیاست گذاران، به سمت کنترل قیمت های خرده فروشی متمایل می گردند. با این حال، این موضوع ممکن است منجر به تحریفاتی در بازار گردد که شکست بازار را مستقیماً مورد خطاب قرار نمی دهند. ما سیاست های جایگزینی را مورد بررسی قرار داده ایم که می توان برای کاهش این تأثیرات قیمتی به کار گرفت.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

 

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله بازارهای برق در مرحله تغییر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =

مقالات ترجمه شده

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله


با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 60 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.