دانلود پروپوزال مطالعه تطبیقی بر کیفیت سود گزارش شده و سود تجدیدنظر شده

عنوان فارسی :

مطالعه تطبیقی بر کیفیت سود گزارش شده و سود تجدیدنظر شده در شرکت های بورس تهران

عنوان انگلیسی :

A comparative study on reported earnings quality and revised earnings in Tehran Stock Exchange companies

رشته های مرتبط :

  حسابداری؛ مدیریت سود

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1399
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
37,500 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله (شامل تشریح مساله و معرفی آن، بیان جنبه های مجهول و مبهم موضوع) 2. اهمیت و ضرورت تحقیق (شامل اختلاف نظرات، خلاءهای مطالعاتی و مفاهیم نظری و عملی) 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. جنبه جدید بودن و نوآوری در تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

در حسابداری، کیفیت سود به معنای توانایی پیش بینی سودهای آتی یک شرکت بوسیله سودها (درآمدهای) گزارش شده می باشد. این یک ضابطه ارزیابی برای آن است که سودها و درآمدهای یک شرکت چه میزان «تکرار پذیر، کنترل پذیر و بانک پذیر هستند» و غیره، و به نحو متنوعی به صورت میزان بازگو کنندگی اثرات اقتصادی ضمنی توسط سودها، تخمین های بهتر بودن جریان های نقدی، محافظه کار بودن یا قابل پیش بینی بودن، تعریف شده اند.

مفهوم کیفیت سود ریشه هایی در ماهیت قضاوتی حسابداری دارد که آنرا می توان در این حقیقت دریافت که طرف ها و اشخاص مختلف ممکن است مسائل اقتصادی نهفته در یک معامله را به طرز متفاوتی تفسیر کنند و شرکت های مختلف ممکن است مشخصات تجاری مختلفی داشته باشند.

برای درک گزارش مالی یک شرکت، لازم است مفاهیم حسابداری استفاده شده برای توجیه قوانین حسابداری را درک کنید. اساسا، این مفاهیم حسابداری، قانون گذارانی راهنمایی کننده فراهم می کنند که باعث بوجود آمدن گزارش های مالی می شوند که به بهترین نحو به سرمایه گذاران، طلبکاران و دیگر کاربران گزارش مالی کمک می کند تا موارد زیر را ارزیابی کنند:

  • مقادیر جریان نقدی
  • زمان بندی جریان نقدی
  • قطعیت جریان نقدی
  • ادعاها در مورد منابعی که شرکت برای تولید جریان نقدی استفاده می کند.

این پروپوزال نیز به یکی از مفاهیم مطرح در علم حسابداری یعنی کیفیت سود پرداخته و برای مقطع کارشناسی ارشد رشته حسابداری آماده شده است. شاخص های استاندارد پروپوزال نویسی در این محصول کاملا رعایت شده و در نتیجه می تواند منبع خوبی برای دانشجویان در راستای آشنایی بیشتر با این ساختارها باشد. همچنین مطالعه این پروپوزال می تواند زمینه ساز ایده های جدیدی برای تحقیقات پژوهشگران علاقه مند به این حوزه مطالعاتی باشد.

در ادامه نیز می توانید بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد را مشاهده نمایید:

کیفیت سود


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال مطالعه تطبیقی بر کیفیت سود گزارش شده و سود تجدیدنظر شده”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + هجده =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.