دانلود پروپوزال تحلیل قابلیت اطمینان در بهره برداری از ترانسفورماتورهای قدرت

عنوان فارسی :

تحلیل قابلیت اطمینان در بهره برداری بهینه از ترانسفورماتورهای قدرت

عنوان انگلیسی :

Reliability Analysis in Optimal Operation of Power Transformers

رشته های مرتبط :

  مهندسی برق

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1399
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
38,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

ترانسفورماتورهای قدرت، نقش مهم و قابل توجهی را در اتصال سیستم قدرت به پست های فرعی و تحویل توان به مصرف کنندگان نهایی ایفا می کنند. ترانسفورماتورهای قدرت، یکی از گران قیمت ترین اجزای سیستم قدرت محسوب می گردند، بنابراین تمرکز بر وضعیت پارامترها و شرایط بهره برداری از آنها، وظیفه ای بسیار حیاتی می باشد. ارزیابی قابلیت اطمینان و کارایی ترانسفورماتورها، تاثیر عمده ای بر امنیت سیستم دارد. ترانسفورماتورهای قدرت به طور مداوم، در معرض یک سری خطاها هستند که نتیجه آن نیز، ایجاد وقفه در تامین توان و کاهش قابلیت اطمینان سیستم می باشد. بنابراین تحلیل قابلیت اطمینان در این ترانس ها شامل نظارت بر وضعیت بهره برداری، بررسی نوع خطا، و قطع سریع از مدار می باشد.

ترانسفورماتورها علاوه بر وظیفه تامین نیاز مصرف کنندگان به برق، نقش مهمی در پیکر بندی سیستم قدرت و توپولوژی آن دارند. بنابراین روی عناصر مختلف شبکه از جمله واحدهای ژنراتور، شبکه انتقال و توزیع و مصرف کنندگان نهایی تاثیرگذار می باشند. ترانسفورماتورها عنصر مهمی در تامین امنیت و قابلیت اطمینان سیستم بوده و در بهینه سازی شبکه برق و کیفیت ولتاژ نقشی اساسی دارند. امنیت و قابلیت اطمینان ترانس های قدرت بر اساس برخی شرایط همچون محدودیت های انتقال، تحلیل احتمالات، پایداری ولتاژ، حذف بار، معیارهای امنیتی و تاثیر خطا روی سیستم، تشریح می گردند.

زمان ساخت یک ترانسفورماتور قدرت، طولانی است و در نتیجه عناصر گران قیمتی در شبکه قدرت هستند، بنابراین تحلیل قابلیت اطمینان در آنها، موضوع بسیار مهمی است که پژوهشگران دانشگاهی و صنعتی زیاد به آن پرداخته اند. قابلیت اطمینان به خودی خود رخ نمی دهد بلکه نتیجه ای از خرید یک ترانسفورماتور خوب، تضمین حمل دقیق به محل، نصب مناسب و مدیریت بهره برداری و نگهداری دقیق از آن می باشد. این فرآیندها و فعالیت های فنی شامل یک سری برنامه های مدیریتی است که هزینه، ریسک و عملکرد را متوازن می کند.

این پروپوزال نیز به بررسی بهره برداری بهینه از سیستم های قدرت با در نظر گرفتن مساله قابلیت اطمینان پرداخته است. این پروپوزال برای مقطع کارشناسی ارشد رشته مهندسی برق آماده شده و ساختارهای کلی پروپوزال نویسی در آن رعایت شده است. مطالعه این محصول می تواند الهام بخش ایده های جدیدی برای پژوهشگران علاقه مند در این حوزه مطالعاتی باشد. شما دانشجوی گرامی نیز با مطالعه این محصول می توانید علاوه بر آشنایی با مفاهیم ذکر شده، با ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز آشنا شده و پروپوزال مناسبی را برای اهداف دانشگاهی خود آماده نمایید.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) انجام شده و در ادامه نیز بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

قابلیت اطمینان ترانسفورماتور قدرت


دیدگاهها

  1. مرتضی

    عالی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 11 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.