دانلود پروپوزال مطالعه ای بر ارتباط میان شاخص های رهبری تحول گرا و چارچوب های مدیریت دانش

عنوان فارسی

مطالعه ای بر ارتباط میان شاخص های رهبری تحول گرا و چارچوب های مدیریت دانش در شرکت لینا نیک

عنوان انگلیسی

A Study on the Relationship between Transformational Leadership Indicators and Knowledge Management Frameworks at Lina Nik Company

رشته مرتبط

  مدیریت رفتار سازمانی؛ مدیریت منابع انسانی؛ مدیریت دانش

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
70,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

در این پروپوزال به بررسی مشخصه های رهبری تحول گرا و ارتباط آن با مدیریت دانش پرداخته شده است. این پژوهش برای پایان نامه ای تحت همین عنوان انجام شده و شامل شرح کاملی از اهداف و متغیرهای مورد بررسی در قالب مدلی مفهومی می باشد. همچنین روش جمع آوری داده و نوع جامعه آماری نیز مشخص شده است. از منابع متعدد داخلی و خارجی در این پروپوزال استفاده شده و در نتیجه محققین می توانند از آن برای آماده کردن پروپوزال آماده مشابهی برای اهداف دانشگاهی خود استفاده نمایند. رهبری تحول گرا و مدیریت دانش جزو موضوعات کلیدی مورد بحث در این پژوهش می باشند که در ادامه به شرح مختصری از رهبری تحول گرا می پردازیم:

رهبری تحول گرا، یکی از نظریه های رهبری است که در آن رهبر با همکاری تیم خود سعی دارد تا تغییرات مورد نیاز را شناسایی کرده، چشم اندازی را برای هدایت تغییرات از طریق الهام بخشی خلق نماید، و تغییراتی را در میان اعضای متعهد گروه ایجاد کند. این همان بخش جدایی ناپذیر مدل رهبری کامل می باشد. رهبری تحول گرا تلاش می کند تا انگیزه، روحیه، و عملکرد شغلی کارکنان را از طریق طیف وسیعی از مکانیزم ها و ساز و کارها بهبود بخشد. این موضوع شامل ایجاد ارتباط بین حس هویتی کارکنان و خود در یک پروژه سازمانی و نهایت پیوند آن با هویت سازمانی می باشد. از جمله اهداف دیگر آن عبارتند از، ایجاد مدلی شاخص برای کارکنان در راستای الهام بخشی به آنها برای بالا بردن علاقه شغلی، و درک نقاط قوت و ضعف کارکنان که به رهبر اجازه می دهد تا با مدیریت آنها، عملکرد و بهره وری شغلی کارکنان را بهبود بخشد و به واسطه تحلیل این نقاط قوت و ضعف، بهترین افراد را در پست های سازمانی قرار دهد.

در ادامه بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (Word) آماده شده و قابل ویرایش می باشد را می توانید مشاهده نمایید:

رهبری تحول گرا


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر ارتباط میان شاخص های رهبری تحول گرا و چارچوب های مدیریت دانش”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi