دانلود پروپوزال ارتباط حرفه ای بودن متخصصین و بازدهی صندوق های سرمایه گذاری مشترک

عنوان فارسی

مطالعه ای بر ارتباط حرفه ای بودن متخصصین و بازدهی صندوق های سرمایه گذاری مشترک

عنوان انگلیسی

A study of the relationship between professional experts and Mutual fund returns

رشته مرتبط

  حسابداری

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
81,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

در این پروپوزال به بررسی نقش میزان حرفه ای بودن کارشناسان روی بهره وری و عملکرد صندوق های سرمایه گذاری مشترک (Mutual fund) پرداخته شده است. مقالات متعددی به بررسی بازدهی صندوق های سرمایه گذاری مشترک پرداخته اند و در نگارش این پروپوزال نیز از جدیدترین منابع استفاده شده است. اصول کلی پروپوزال نویسی از جمله روش تحقیق، مدل مفهومی، جامعه آماری، روش گردآوری داده ها، اندازه گیری متغیرها، و ابزار تحقیق در نگارش این تحقیق رعایت شده اند. موضوع مشابهی را می توان بر اساس این تحقیق انتخاب کرده و برای اهداف دانشگاهی مورد استفاده قرار داد. همانطور که در بالا ذکر شد، یکی از موضوعات کلیدی مورد بحث در این پروپوزال، صندوق های سرمایه گذاری مشترک می باشند که در ادامه به تشریح مختصری از این موضوع می پردازیم:

صندوق سرمایه گذاری مشترک، یک ابزار سرمایه گذاری است که از مجموعه ای از پول های گردآوری شده (وصول شده) از سرمایه گذاران متعدد و با هدف سرمایه گذاری در اوراق بهادار، مانند سهام، اوراق قرضه، ابزارهای بازار پول و دارایی های دیگر، تشکیل شده است. این صندوق ها، بوسیله مدیران پولی حرفه ای، کسانی که سرمایه گذاری ها برروی صندوق را تخصیص و تقسیم می کنند و تلاش می کنند سود سرمایه و یا درآمد را برای سرمایه گذاران در صندوق تولید کنند، هدایت می شوند. یک سبد صندوق سرمایه گذاری مشترک بگونه ای ساخته و نگهداری می شود که متناسب با اهداف سرمایه گذاری بیان شده در آگهی پذیره نویسی مربوطه باشد. صندوق های سرمایه گذاری مشترک، به سرمایه گذاران کوچک یا شخصی، امکان دسترسی به سبدهای بطور حرفه ای مدیریت شده ارزش ویژه، اوراق قرضه و دیگر اوراق بهادار را فراهم می کنند. بنابراین، هر سهامدار به صورت متناسب در سود یا زیان صندوق مشارکت می کند. صندوق های سرمایه گذاری مشترک در حجم های گسترده ای از اوراق بهادار سرمایه گذاری می کنند و معمولاً عملکرد به صورت تغییر در سرمایه بازاری کل صندوق، استخراج شده با جمع بستن عملکرد سرمایه گذاری های ضمنی، رهگیری و ردیابی می شود. واحدهای صندوق سرمایه گذاری مشترک یا سهام ها، معمولاً در صورت نیاز در ارزش خالص دارایی (NAV) به ازای هر سهم خریداری یا فک (بازخرید) می شود. این ارزش خالص دارایی، گاهی به صورت NAVPS بیان می شود. NAV یک صندوق با تقسیم کردن ارزش کل اوراق بهادار درون سبد بر حجم کل سهام در حال معامله، بدست می آید.

در ادامه بخشی از این پروپوزال که در قالب فایل ورد (WORD) نگارش شده و قابل ویرایش می باشد و همچنین فایل مقاله بیس را می توانید مشاهده نمایید:

صندوق های سرمایه گذاری مشترک


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال ارتباط حرفه ای بودن متخصصین و بازدهی صندوق های سرمایه گذاری مشترک”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 3 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi