دانلود پروپوزال مطالعه ای بر ارتباط بین کارایی سرمایه انسانی و سرمایه سازمان در راستای تقسیم درآمد

عنوان فارسی :

مطالعه ای بر ارتباط بین کارایی سرمایه انسانی و سرمایه سازمان در راستای تقسیم درآمد در شرکت های منتخب در بورس اوراق بهادار

عنوان انگلیسی :

A Study on the Relationship Between Human Capital Efficiency and the Organization Capital in order to Earnings Dividation in Selected Companies in the Stock Exchange

رشته های مرتبط :

  مدیریت منابع انسانی؛ مدیریت سود؛ مدیریت مالی

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پرپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1400
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
38,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت مسأله 3. اهداف پژوهش 4. فرضیه های تحقیق 5. تعریف واژگان 6. پیشینه تحقیق 7. پژوهش های داخلی 8. پژوهش های خارجی 9. روش تحقیق 10. فهرست منابع و مأخذ مورد استفاده 10.1. منابع فارسي 10.2. منابع لاتین 10.3. منابع اینترنتی

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

این پروپوزال برای پایان نامه ای تحت عنوان “مطالعه ای بر ارتباط بین کارایی سرمایه انسانی و سرمایه سازمان در راستای تقسیم درآمد در شرکت های منتخب در بورس اوراق بهادار” نگاشته شده است. محقق و دانشجو می تواند با استناد به این پروپوزال آماده، پروپوزال مربوط به پایان نامه خود را که مشابه به این موضوع باشد را به آسانی تهیه نماید، در این پروپوزال از منابع مختلف فارسی و انگلیسی و نیز منابع اینترنتی استفاده شده است تا به غنی تر شدن این پروپوزال کمک نماید.

یکی از موضوعات اساسی که در این پروپوزال به آن اشاره شده است، بحث “سرمایه انسانی” می باشد:

سرمایه انسانی، اشاره به فاکتورهای تولیدی دارد که مربوط به انسان ها بوده و ما از آن برای تولید کالاها و ارائه خدمات استفاده می کنیم. دانش، مهارت ها، عادات، و نگرش های هویتی و اجتماعی ما همه و همه بخشی از سرمایه انسانی هستند که در تولید کالاها و ارائه خدمات دخیل می باشند. خلاقیت ما نیز در این زمینه دخیل هست. فاکتورهای تولید، عبارتند از چهار ورودی مورد نیاز برای تولید کالاها و ارائه خدمات می باشند. به عبارت دیگر، این عبارت، مجموعه ای از همه منابع ما محسوب می گردد و شامل همه دانش، توانایی ها، استعدادها، مهارت ها، هوش، آموزش، قضاوت و تجارب ما می باشد. این مفهوم شامل خرد ما به صورت فردی و جمعی نیز می باشد. در اقتصاد ملی، این عبارت اشاره به نحوه مشارکت جمعیت در راستای تولید ثروت دارد. سرمایه اشاره به اشیای ساخت بشر دارد که باعث ساخت اشیای دیگر مانند ماشین آلات و تجهیزات می گردد. سرمایه انسانی می تواند اشاره به سرمایه گذاری های انسانی در راستای بهبود تولید، مانند آموزش، مهارت ها، تجارب و غیره نیز داشته باشد. سرمایه انسانی، در کنار سرمایه ساختاری و سرمایه ارتباطی، منجر به خلق سرمایه دانش می گردد. در اقتصاد امروز ما، که در حال تغییر به اقتصاد دانش محور می باشد، اهمیت سرمایه انسانی به شدت در حال رشد می باشد.

موضوع دیگری که در این پروپوزال به آن اشاره شده است، بحث سرمایه سازمانی است:

سرمایه سازمانی، دسته ای فرعی از سرمایه فکری محسوب می گردد که روی ارزش های نامشهودی تمرکز دارد که مشخصه های خاص یک سازمان را ارائه می دهد، این مشخصه ها ناشی از اقدامات کارکنان در راستای انتقال دانش خود به شرکت می باشند. این موضوع شامل قابلیت های یک شرکت (از جمله یادگیری سازمانی)، ساختارهای آن و فرآیندهای سازمانی برای خلق کالاها و ارائه خدمات برای بازار و نیز شامل فرهنگ سازمانی نیز می گردد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

سرمایه انسانی چیست


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر ارتباط بین کارایی سرمایه انسانی و سرمایه سازمان در راستای تقسیم درآمد”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 3 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.