دانلود پروپوزال بررسی رابطه ویژگی های رهبری اخلاقی با تعهد سازمانی کارمندان

عنوان فارسی

بررسی رابطه ویژگی های رهبری اخلاقی با تعهد سازمانی کارمندان در شعبات بانک ملی تهران

عنوان انگلیسی

Investigation of the Relationship between Ethical Leadership Characteristics and Organizational Commitment of Employees at the Branches of the Bank Melli of Tehran

رشته مرتبط :

  مدیریت رفتار سازمانی؛ مدیریت منابع انسانی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
75,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

در این پروپوزال به بررسی شاخص های رهبری اخلاقی و تاثیر آن در بهبود تعهد سازمانی کارکنان با تمرکز بر شعبات بانک ملی در تهران پرداخته شده است. این طرح آماده برای پایان نامه ای تحت همین عنوان نگاشته شده و منابع جدید فارسی و انگلیسی در آماده سازی آن استفاده شده و در آخر فایل به آنها ارجاع داده شده است و در همین راستا، دانشجویان و پژوهشگرانی که تمایل به تحقیق در این موضوع را دارند می توانند با استفاده از همین فایل، پروپوزال مشابهی را برای اهداف تحقیقاتی و دانشگاهی خود آماده نمایند. موضوعات عمده مورد بحث در این مقاله، رهبری اخلاقی و تعهد سازمانی می باشند که در ادامه به شرح مختصری از مبحث رهبری اخلاقی می پردازیم:

این شاخه از رهبری، عموما به در راستای ارزش ها و اعتقادات اخلاقی، و در جهت شان و حقوق دیگران هدایت می گردد. در نتیجه مرتبط با مفاهیمی همچون اعتماد، صداقت، تفکرات، حقایق و عدالت می باشد. اخلاق مرتبط با ارزش هایی است که یک فرد یا جامعه آنها را مطلوب و مناسب می دانند. بنابراین اخلاق با فضیلت افراد و انگیزش آنها ارتباط تنگاتنگی دارد. انتخاب ها و تصمیمات رهبران نیز تحت تاثیر همین اخلاقیات می باشد. رهبری اخلاقی موضوعی است که بسیار فراتر از افزایش تولید و سودآوری یک سازمان می باشد. استفاده از اخلاق در سبک های مدیریتی و رهبری شامل در نظر گرفتن اصول اخلاقی در تصمیم گیری ها و تعیین مرزهای یک سازمان در زمان ارائه ایده های جدید می باشد. تصمیم گیری مبتنی بر ارزش های پایه ای فردی و اخلاقی در یک سازمان، الهام بخش کارکنان در اجرایی سازی موثر این تصمیمات و خلق محیط کاری مثبت و کارآمد می گردد. پیروی از این اصول اخلاقی موجب ایجاد تجارب مثبت در بین همه افراد دخیل در یک سازمان شده و عملکرد و بهره وری کلی یک کسب و کار را بهبود می بخشد.

در زیر بخشی از این پروپوزال که در قالب ورد (WORD) نگاشته شده و نیز فایل مقاله بیس را می توانید مشاهده نمایید:

رهبری اخلاقی


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال بررسی رابطه ویژگی های رهبری اخلاقی با تعهد سازمانی کارمندان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi