دانلود پروپوزال ارتباط انعطاف ناپذیری هزینه و ساختار سرمایه در بورس تهران

عنوان فارسی

مطالعه ای بر ارتباط انعطاف ناپذیری هزینه و ساختار سرمایه در بورس تهران

عنوان انگلیسی

A Study on the Relation between the Cost Inflexibility and Capital Structure in Tehran Stock Exchange

رشته مرتبط :

  حسابداری

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
75,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

ساختار سرمایه، میزان تامین سرمایه یک شرکت برای کلیه فعالیت ها و رشد با استفاده از منابع مختلف وجوه می باشد. بدهی به شکل صدور اوراق قرضه یا سندهای پرداختی درازمدت بوجود می آید، درحالی که ارزش ویژه، در دسته سهام عادی، سهام ترجیحی یا درآمدهای حفظ شده قرار می گیرد. بدهی کوتاه مدت، مانند الزامات سرمایه در گردش نیز قسمتی از ساختار سرمایه محسوب می گردد.

ساختار سرمایه می تواند مخلوطی از بدهی درازمدت، بدهی کوتاه مدت، ارزش ویژه معمول و ارزش ویژه ترجیحی یک شرکت باشد. بخش و سهم بدهی درازمدت و کوتاه مدت هنگام تحلیل ساختار سرمایه مورد ملاحظه قرار می گیرد. وقتی تحلیلگران به ساختار سرمایه اشاره می کنند، به احتمال زیاد به نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام یک شرکت (D/E)، اشاره می کنند. این نسبت دیدگاهی در مورد میزان ریسک دار بودن یک شرکت ارائه می دهد. معمولاً، شرکتی که به میزان زیادی بوسیله بدهی تامین مالی می شود، ساختار سرمایه متهورانه تر دارد و بنابراین ریسک بیشتری برای سرمایه گذاران دارد. البته، این ریسک ممکن است منبع اصلی رشد شرکت باشد.

بدهی در مقایسه با بدهی حق مالک، یکی از دو روش اصلی جذب سرمایه شرکت ها در بازارهای سرمایه محسوب می گردد. شرکت ها بخاطر مزیت های مالیاتی تمایل به صدور بدهی دارند. پرداخت سود، از مالیات قابل کسر است. همچنین بدهی به یک شرکت یا کسب و کار اجازه می دهد مالکیت را حفظ کند، که این برخلاف حق مالک است. علاوه بر آن، در مواقعی که نرخ بهره کم است، بدهی، فراوان و سهل الوصول است. حق مالک گرانتر از بدهی از آب در می آید، بخصوص هنگامی که نرخ بهره کم باشد. اما، حق مالک برخلاف بدهی، نیاز نیست بازپرداخت شود اگر درآمدها کاهش یابند. از سوی دیگر، حق مالک بیانگر ادعایی در مورد درآمدهای آتی یک شرکت به عنوان یک مالک جزئی، می باشد.

این پروپوزال برای مقطع کارشناسی ارشد رشته حسابداری آماده شده و به بررسی ارتباط عدم انعطاف پذیری سرمایه و ساختار سرمایه پرداخته است. شما دانشجوی عزیز می توانید با مطالعه این محصول، با ساختارهای کلی پروپوزال نویسی از جمله مدل مفهومی، جامعه آماری، روش گردآوری داده ها و ارائه جنبه های نوآورانه، آشنا شده و موضوع مناسبی را برای اهداف تحقیقاتی خود انتخاب نمایید. منابع داخلی و خارجی زیادی به بررسی مفهوم ساختار سرمایه پرداخته اند که در پایان این پروپوزال نیز به مرتبط ترین آنها اشاره شده است.

در ادامه می توانید بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد و نیز فایل مقاله بیس را مشاهده نمایید:

ساختار سرمایه


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال ارتباط انعطاف ناپذیری هزینه و ساختار سرمایه در بورس تهران”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi