دانلود ترجمه مقاله نوآوری منطقه ای و عملکرد شرکت

عنوان فارسی :

نوآوری منطقه ای و عملکرد شرکت

عنوان انگلیسی :

Regional innovation and firm performance

کلمات کلیدی :

  نوآوری منطقه ای؛ عملکرد شرکت؛ سطح کشور

درسهای مرتبط : مدیریت استراتژیک؛ مدیریت بازرگانی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 6 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2018 تعداد رفرنس مقاله : 34
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. زمینه 3. داده ها و روش ها 4. نتایج 5. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

This paper uses novel measures of innovation and engagement, at the county level in the US, to frame the relationship between innovation levels in a region and the performance of publicly traded firms in those areas. In theory, an innovative community should foster improved firm performance, reinvestment, and continued growth for both the firm and the community, feeding back into firm performance, a virtuous cycle. Our results suggest that inventive activity within a county, measured using a patent index, is positively related to revenue and profit growth, while technical creativity, measured using an index of employment in technical fields, is associated with process improvement and net income growth. Finally, the opportunity to collaborate and interact socially within a community is positively associated with firm performance measures, but with only weak statistical significance for the publicly traded firms in the sample.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – این مقاله از اقدامات جدید نوآوری و تعامل، در سطح شهرستان در ایالات‌ متحده آمریکا، برای چارچوب بندی رابطه بین سطوح نوآوری در منطقه و عملکرد شرکت‌ های تجاری عمومی در این مناطق استفاده می‌ کند. در عالم نظری، یک جامعه نوآورانه باید عملکرد شرکتی بهبود یافته، سرمایه گذاری مجدد و رشد مستمر برای شرکت و جامعه را تقویت کند، که به عملکرد شرکت یک چرخه کاری و موثر را بازخورد می نماید. نتایج ما نشان می ‌دهد که فعالیت مبتکرانه در یک بخش، که با استفاده از شاخص ثبت اختراع سنجیده شده است، به طور مثبت مربوط به درآمد و رشد سود است، در حالی که خلاقیت فنی، که با استفاده از شاخص استخدام در زمینه ‌های فنی سنجیده شده است، با بهبود فرآیند و رشد درآمد خالص مرتبط است. در نهایت، فرصت همکاری و تعامل اجتماعی در جامعه به طور مثبت با معیارهای عملکرد شرکت مرتبط است، اما تنها با اهمیت آماری ضعیف برای شرکت‌ های تجاری عمومی در نمونه همراه است.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله نوآوری منطقه ای و عملکرد شرکت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 16 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

تماس با پشتیبانی

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.