دانلود ترجمه مقاله رمزنگاری کوانتومی و پروتکل های توزیع کلید کوانتومی: بررسی

عنوان فارسی :

رمزنگاری کوانتومی و پروتکل های توزیع کلید کوانتومی: بررسی

عنوان انگلیسی :

Quantum Cryptography and Quantum Key Distribution Protocols: A Survey

کلمات کلیدی :

  رمزنگاری کلاسیک؛ فوتون؛ قطبش؛ رمزنگاری کوانتومی؛ پروتکل توزیع کلید کوانتومی؛ کوبیت؛ شبکه های کوانتومی؛ حالت ها

درسهای مرتبط : مخابرات
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 7 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2016 تعداد رفرنس مقاله : 32
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
IEEE
قیمت دانلود مقاله
26,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. رمزنویسی کوانتومی 3. احتمال انتقال فوتون در یک زاویه و تولید در زاویه مشابه 4. پروتکل های توزیع کلیدی کوانتومی 5. شبکه های کوانتومی 6. مشارکت اخیر 7. نتیجه گیری و کار آتی

نمونه متن انگلیسی مقاله

Quantum cryptography renders a cryptographic solution which is imperishable as it fortifies prime secrecy that is applied to quantum public key distribution. It is a prominent technology wherein two entities can communicate securely with the sights of quantum physics. In classical cryptography, bits are used to encode information where as quantum cryptography i.e. quantum computer uses photons or quantum particles and photon's polarization which is their quantized properties to encode the information. This is represented in qubits which is the unit for quantum cryptography. The transmissions are secure as it is depended on the inalienable quantum mechanics laws. The emphasis of this paper is to mark the rise of quantum cryptography, its elements, quantum key distribution protocols and quantum networks.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – رمزنگاری کوانتومی، یک راه حل رمزنگاری را ارائه می دهد که فناناپدیز است به طوری که حالت محرمانه اصلی را تقویت می کند که برای توزیع کلید عمومی کوانتومی استفاده می شود. این یک تکنولوژی برجسته است که در آن دو شخص می توانند به طور امن با دیدگاه های فیزیک کوانتومی ارتباط برقرار کنند. در رمزنگاری کلاسیک، بیت ها برای رمزگذاری اطلاعات به صورت رمزنگاری کوانتومی استفاده می شوند که به طور مثال، کامپیوتر کوانتومی، از فوتون ها یا ذرات کوانتومی و قطبش فوتون استفاده می کند که خواص کوانتومی آنها برای رمزگذاری اطلاعات است که در کیوبیت نشان داده شده است که واحدی برای رمزنگاری کوانتومی است. انتقال ها امن هستند زیرا به قوانین مکانیک کوانتومی وابسته است. تاکید این مقاله بر افزایش رمزنگاری کوانتومی، عناصر آن، پروتکل توزیع کلید کوانتومی و شبکه های کوانتومی است.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب
قیمت : 26,000 تومان

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله رمزنگاری کوانتومی و پروتکل های توزیع کلید کوانتومی: بررسی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + سیزده =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.