دانلود پروپوزال ارزیابی رابطه بین کیفیت زندگی کاری پرسنل و خلق دانش سازمانی

عنوان فارسی

ارزیابی رابطه بین کیفیت زندگی کاری پرسنل و خلق دانش سازمانی (مطالعه موردی: شرکت برق منطقه ای هرمزگان)

عنوان انگلیسی

Assessing the Relationship between Quality of Working Life of Personnel and Creation of Organizational Knowledge (Case Study: Hormozgan Regional Electricity Company)

رشته مرتبط

  مدیریت رفتار سازمانی؛ مدیریت منابع انسانی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
81,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

منابع انسانی، اساسی ترین منابع استراتژیک هر سازمان می باشند. بی تردید، موفقیت سازمان ها و محیط کار، به استفاده موثر از منابع انسانی براساس علوم رفتاری مربوط است. درک بهتر و جامع تر مفاهیم و ساختارهای مرتبط با منابع انسانی و ابزارهای ویژه آن برای برآورده کردن استفاده کارآمد از این منبع و مهارت ها برای استفاده از این ساختارها و ابزارها، یک مسئله مهم و اساسی است. امروزه، سازمان ها یک نگرش استراتژیک در مورد منابع انسانی دارند و آنرا به صورت یک دارایی هوشمند و با ارزش بر می شمرند و همچنین به بهبود کیفیت زندگی و رضایت شغلی کارکنان، توجه دارند. بهبود کیفیت زندگی کارکنان، نیاز به تلاش مدیریت سازمان دارد تا سیاست های حمایتی از منابع انسانی را تدوین کند. به این ترتیب، استفاده بهینه از منابع انسانی بر استراتژی ها و اقدامات منابع انسانی برای حفاظت از جسم و روان انسان و حفظ شان کارکنان، متکی است. اقداماتی شامل رفاه، بهداشت، امنیت شغلی، طراحی شغلی، اهمیت شغل، توسعه و پیشرفت شغل، آموزش و غیره عموماً به عنوان کیفیت زندگی کاری، در نظر گرفته می شوند. مفهوم کیفیت زندگی کاری، به یکی از مسائل اجتماعی مهم در سراسر جهان تبدیل شده است و این در حالی است که در گذشته تاکید بر زندگی خصوصی بوده است. بهبود زندگی کاری جامعه امروزی به یکی از اهداف اصلی سازمان و کارکنان، تبدیل شده است. از آنجایی که رابطه مستقیم بین عملکرد مدیریت منابع انسانی و کیفیت زندگی شغلی وجود دارد، بنابراین زندگی بخشیدن مجدد به پرسنل از طریق بهبود زندگی شغلی، کلید موفقیت در هر سازمان محسوب می شود. کیفیت زندگی شغلی، یک برنامه گسترده و جامع است که رضایت کارکنان را افزایش می دهد، یادگیری آنها در محیط را بهبود می بخشد و به آنها در مدیریت و تغییرات کمک می کند. عدم وجود رضایت در کارکنان در مورد کیفیت زندگی شغلی، مسئله ای است که تقریباً به همه کارکنان صرفنظر از وضعیت و موقعیتشان، آسیب می زند. هدف سازمان افزایش رضایت کارکنان در همه سطوح است، اما بخاطر دشوار بودن مشخص سازی و تعیین اینکه چه مشخصاتی با کیفیت زندگی کاری مرتبط است، مسئله پیچیده ای است.

این پروپوزال نیز با مبنا قرار دادن بحث فوق، برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت شده است. مطالعه این محصول به دانشجویان توصیه می گردد، تا علاوه بر آشنایی با این ساختارها، موضوعات و ایده های جدیدی نیز برای اهداف دانشگاهی خود بیابند.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

کیفیت زندگی کاری و دانش سازمانی


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال ارزیابی رابطه بین کیفیت زندگی کاری پرسنل و خلق دانش سازمانی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 9 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi