دانلود پروپوزال ارتباط شاخصه های کیفیت زندگی کاری و راهبردهای منابع انسانی

عنوان فارسی

مطالعه ای بر ارتباط شاخصه های کیفیت زندگی کاری و راهبردهای منابع انسانی در سازمان

عنوان انگلیسی

A study on the relationship between quality of working life characteristics and human resource strategies in the organization

رشته مرتبط

  مدیریت منابع انسانی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
75,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

جهانی شدن و محیط همیشه درحال تغییر امروز، باعث بوجود آمدن تغییر در شیوه های عملکردی سازمان، یعنی تغییر از کار به محیط کار، از نگرش به مهارت، از استاندارد زندگی به انتظارات، از ایمنی تا امنیت، از عملکرد تا پاداش و حقوق شده است، که در همه موارد، پیشرفت فنآوری باعث ایجاد فشار بر سازمان شده است که این فشار بر کارکنان پخش و تقسیم می شود و باعث می شود احساس ناتوانی و انزوای اجتماعی کنند. این امر باعث کاهش بهره وری و افزایش استرس شده است که این مسائل به زندگی شخصی هم کشیده می شوند. بنابراین، سازمان ها تلاش کرده اند نیازهای اجتماعی-روانشناختی کارکنان را به عنوان قسمتی از طرح های رفاه کارکنان در نظر بگیرند و در نتیجه مفهوم کیفیت زندگی کاری پدیدار شد. استراتژی متخصصان HR حفظ بهترین نیروی کار، جذب استعداد و کار برای رضایت مشتری و کارکنان است. امروزه، به عنوان چتری در نظر گرفته می شود که تحت آن کارکنان از محیط کار کاملاً احساس رضایت می کنند.

پژوهشگران بیان کرده اند که نادیده گرفتن ارزش های انسانی و (زیست) محیطی را می توان با تمرکز بر کیفیت زندگی کاری جبران نمود، همانگونه که نقشی اساسی و مبرم دارد. نگرش های در حال تغییر و رقابت روزانه برای کسب پول بیشتر و بهتر، باعث شده که انسان به یک جاندار اقتصادی تبدیل شود که آرزوهایش تنها به ثروت محدود شده اند و بجای آن سلامت در حال تنزل و زوال است. بنابراین، ضروری است رضایت و محیط کاری آرام که بوسیله QWL کاملاً تایید می شود، فراهم گردد. کیفیت، متغیر است اما انتظارات از زندگی کاری کم و بیش قابل تعیین هستند. بنابراین، QWL تاکیدی اکید بر محیط کار، رضایت فرد، آینده شغلی، روابط انسانی، انگیزه، پرداخت حقوق، قدردانی و تشویق دارد. محققین پیشنهاد می کنند که کارکنان را به صورت انسان هایی ببینیم که درون و بیرون از سازمان زندگی می کنند و جهت بهبود سازمان تلاش می کنند.

این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده است و در آن به ارتباط معنادار بین کیفیت زندگی کاری و رویکردهای منابع انسانی شرکت ها و سازمان ها پرداخته شده است. ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی در این محصول رعایت گردیده است، در نتیجه مطالعه آن می تواند ابزار مناسب برای دانشجویان در راستای یادگیری این ساختارها باشد تا در پروژه های خود مورد استفاده قرار دهند. همچنین با توجه به ایده های جدیدی که در این پژوهش ارائه شده، می توان از آن جهت کسب ایده های پژوهشی جدید برای آینده استفاده کرد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

کیفیت زندگی کاری و منابع انسانی


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال ارتباط شاخصه های کیفیت زندگی کاری و راهبردهای منابع انسانی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi