دانلود پروپوزال ارزیابی ارتباط بین کیفیت زندگی کاری (QWL) و فرسودگی شغلی

عنوان فارسی

ارزیابی ارتباط بین کیفیت زندگی کاری (QWL) و فرسودگی شغلی (مطالعه موردی: پرسنل دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر)

عنوان انگلیسی

Assessing the Relationship between Quality of Work Life (QWL) and Job Burnout (Case Study: Islamic Azad University Personnel of Islamshahr Branch)

رشته مرتبط

  روانشناسی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
94,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال حاوی یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به دریافت آن نمایید.

فعالیت کسب وکار، شیوه مهمی برای سلامت روانی فرد بوده و اساس استقلال فرد و اعتماد به نفس وی را تشکیل می دهد. اگر فشارهای داخلی و خارجی محل کار متداول باشند، در نهایت به فرسودگی شغلی و تغییر کیفیت کار منجر خواهند شد. ارتقاء کیفیت زندگی کاری (QWL) برنامه جامعی است که رضایت کارکنان را افزایش داده و یادگیری آنها در محیط را ارتقاء بخشیده و به مدیریت امور و بار کاری آنها کمک می کند. عدم رضایت کارکنان از QWL یک مشکل است که بر تمام کارکنان، صرفنظر از موقعیت یا وضعیت آنها تاثیر می گذارد. کیفیت زندگی کاری، مفهومی است که برای اولین بار در اواخر دهه 60 پیشنهاد شد. عبارت QWL بسرعت در سالهای اخیر تکامل یافت، که البته توافق کمی درباره معنی این عبارت وجود دارد. این عبارت حداقل دو کاربرد دارد: اولا، QWL به مجموعه پیامدهای مرتبط با کارکنان همچون رضایت شغلی، فرصت های رشد، مسائل روانشناسی، امنیت شغلی، روابط انسانی کارکنان با کارفرمایان و نرخ پایین حوادث اشاره دارد. دوما، QWL یک سری وظیفه یا عملکرد سازمانی همچون مدیریت مشارکتی، غنای شغلی و شرایط کار امن را نشان می دهد. در این مورد، برنامه های بهبود QWL را می توان همچون استراتژی مدیریت منابع انسانی جهت افزایش بازده و بهره وری سازمانی تلقی کرد. فرسودگی شغلی، شرایطی برای افراد استخدامی است و  نتیجه تنش شغلی دائمی است تا اینکه افراد کاهش انرژی را تجربه کنند. در واقع، فرسودگی شغلی، شکلی از فرسودگی عاطفی است که با فشار روانشناسی یا تنش شغلی و محیط کاری ترکیب شده است.

هدف این پروپوزال نیز بررسی ارتباط کیفیت زندگی کاری با فرسودگی شغلی بوده و در این راستا، یک مطالعه موردی نیز انجام شده است. این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته روانشناسی آماده شده و ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت گردیده است. مطالعه این محصول می تواند ابزار مناسبی برای دانشجویان جهت یادگیری این ساختارها بوده و نیز ایده های پژوهشی جدیدی را نیز برای تحقیقات آتی، در اختیار آنها قرار دهد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

کیفیت زندگی کاری و فرسودگی شغلی


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال ارزیابی ارتباط بین کیفیت زندگی کاری (QWL) و فرسودگی شغلی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 18 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi