دانلود پروپوزال دستیابی به مدیریت کیفیت جامع با استفاده از شیوه های مدیریت دانش

عنوان فارسی :

دستیابی به مدیریت کیفیت جامع با استفاده از شیوه های مدیریت دانش: یک مطالعه موردی در صنعت بیمه

عنوان انگلیسی :

Achieving Total Quality Management Using Knowledge Management Practices: A Case Study in the Insurance Industry

رشته های مرتبط :

  مدیریت کیفیت و بهره وری؛ مدیریت دانش

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1399
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
38,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

هدف این پروپوزال، بررسی مزایایی است که می توان با استفاده از شیوه های مدیریت دانش (KM) در دستیابی به مدیریت کیفیت جامع (TQM) در صنعت بیمه، به دست آورد. مدیریت دانش (KM) یک رویکرد مهم مدیریتی است که سرمایه های شناختی را (هم در سطح فردی و هم در سطح سازمانی) به نتایج بهتر پیوند می دهد، و از این رو می توان به ارتباط کیفیت و دانش نیز پی برد. کیفیت جامع، هدفی است که بسیاری از سازمان ها دنبال می کنند، با این حال، شرکت ها باید مفاهیم KM را به یک سری ابزارها و شیوه ها ارتباط دهند. از آنجایی که دانش، به ایجاد ثروت در اقتصاد جدید می پردازد، سازمان ها باید اطلاعات را از طریق استراتژی های عملیاتی مبتنی بر KM، به مزایای ارزشمند تبدیل کنند. در جهانی که سریعا در حال تغییر است، بحران های مالی موجب فروپاشی بسیاری از بازارهای مالی و سازمان ها شده اند. مطمئنا این موضوع شرکت های بیمه را نیز تحت تاثیر قرار داده است. شرکت های بیمه به عنوان بخشی از سیستم اقتصادی یک کشور، باید روی استراتژی ها و قوانین خود تجدیدنظر کنند تا در این بازار باقی بمانند. در این دوره، کیفیت، روشی برای ارزش گذاری بیشتر به مشتریان از طریق روش های مدیریت دانش می باشد. در نتیجه بررسی رابطه بین مدیریت کیفیت و مدیریت دانش می تواند روش های ارزنده ای را در اختیار شرکت های بیمه قرار دهد تا به بهره وری و سودآوری بالاتری برسند.

این موضوع به طور کامل تر در این پروپوزال مورد بررسی و مطالعه قرار گرفته و همه متغیرهای دخیل در آن، در قالب یک مدل مفهومی ارزیابی شده اند. جامعه آماری نیز مشخص شده و ابزارهایی برای جمع آوری داده ها و تحلیل داده ها ارائه شده اند. ساختارهای کلی پروپوزال نویسی در این محصول رعایت شده و می تواند پژوهشی کاربردی برای علاقه مندان به این حوزه مطالعاتی باشد. کاربردهای مدیریت دانش، یکی از موضوعات مورد توجه محققان بوده و مقالات زیادی در این زمینه به چاپ رسیده اند که در نگارش این پروپوزال نیز به تعدادی از آنها اشاره شده است. دانشجو و پژوهشگر می تواند با مطالعه این محصول، علاوه بر آشنایی با مفاهیم ارائه شده در آن و کسب ایده های جدیدتر، با ساختارهای پروپوزال نویسی نیز آشنا شده و پروپوزال استانداردی را برای اهداف دانشگاهی خود آماده نماید.

در ادامه نیز می توانید بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد و نیز فایل مقاله بیس را مشاهده نمایید:

مدیریت دانش و مدیریت کیفیت جامع


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال دستیابی به مدیریت کیفیت جامع با استفاده از شیوه های مدیریت دانش”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.