دانلود پروپوزال ارزیابی نقش مشارکت های مردمی در رشد و توسعه شهری به همراه ارائه راهکارها

عنوان فارسی

ارزیابی نقش مشارکت های مردمی در رشد و توسعه شهری به همراه ارائه راهکارها (مطالعه موردی: منطقه 4 اردبیل)

عنوان انگلیسی

Evaluating the role of public participation in urban growth and development along with providing solutions (case study: Ardabil District 4)

رشته مرتبط

  مدیریت شهری

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
81,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

در چند قرن گذشته، مفهوم شهر با تحولات بیشماری همراه بوده است. این تحولات ریشه در تغییر نیازهای بشر داشته و می توان از ابعاد گوناگونی همچون سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و به ویژه فرهنگی، آنها را بررسی و تحلیل کرد. این تحولات گسترده را می توان در ابتدا مربوط به افزایش تمایل انسان به زندگی شهری دانست، به طوری که همانطور که شاهد بوده ایم در چند دهه اخیر، مهاجرت روستاییان به شهرها و انتخاب شهرنشینی به عنوان ادامه زندگی نیز افزایش چشم گیری را شاهد بوده است.

البته این موضوع، چالش ها و مسائل زیادی را نیز به وجود آورده است و رشد شتابان شهرنشینی منجر به ایجاد پدیده هایی همچون فقر شهری گشته است. چنین رشد شتابانی در کنار مواردی همچون کم بودن منابع و زمان برای پاسخگویی به نیاز مردم باعث گردیده تا مدیریت دقیق شهری، با مشکلاتی مواجه گردد. در این راستا، راهکارها و مدل های گوناگونی برای حل مشکلات ارائه گردیده که موضوع بسیاری از مقالات علمی در سطح جهان بوده است. از جمله این طرح ها می توان به افزایش توجه به مشارکت های مردمی در مدیریت شهری اشاره کرد.

این پروپوزال با نگاهی به موارد فوق، به بررسی نقش مشارکت های مردمی در توسعه شهری پرداخته و در این راستا، یک مطالعه موردی نیز در منطقه 4 شهر اردبیل انجام شده است. این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت گردیده است. این ساختارها شامل مواردی همچون بیان مساله و ضرورت تحقیق، اهداف، فرضیات، سوالات، روش تحقیق، پیشینه تحقیق و … می باشند. دانشجویانی که تمایل به آشنایی بیشتر با این ساختارها داشته باشند می توانند چندین نمونه پروپوزال را مطالعه نمایند. البته که مطالعه نمونه پروپوزال های آماده می تواند مسیرهای پژوهشی جدیدی را در اختیار دانشجویان و پژوهشگران این حوزه قرار دهد.

از جمله سوالات مهمی که در این پروپوزال به آنها اشاره شده این هست که مشارکت های مردمی، چه تاثیری روی مولفه هایی همچون توسعه خدمات شهری و عمران شهری و همچنین توسعه فرهنگی، اجتماعی و زیست محیطی شهری داشته است. این تحقیق به روش تحقیق همبستگی انجام شده است. در این نوع تحقیق به ارتباط بین چند متغیر و همچنین میزان این ارتباط، پرداخته می شود.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن، قرار داده شده است:

مشارکت های مردمی و توسعه شهری


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال ارزیابی نقش مشارکت های مردمی در رشد و توسعه شهری به همراه ارائه راهکارها”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 4 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi