دانلود پروپوزال اهمیت ارتباط بین توانمندسازی روانشناختی کارکنان و عملکرد منابع انسانی در سازمان ها

عنوان فارسی

مطالعه ای بر اهمیت ارتباط بین توانمندسازی روانشناختی کارکنان و عملکرد منابع انسانی در سازمان ها (مطالعه موردی: شعب بانک ملی در مشهد)

عنوان انگلیسی

A Study on the Importance of Relationship between Psychological Empowerment of Employees and Human Resource Productivity in Organizations (Case Study: Bank Melli Branches in Mashhad)

رشته مرتبط

  مدیریت منابع انسانی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
70,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

امروزه توانمندسازی به عنوان ابزار مفیدی برای رشد کیفی کارکنان و به عنوان فاکتوری اساسی در افزایش بهره وری کارکنان، شناخته شده است. هدف این مطالعه نیز بررسی تاثیر توانمندسازی روانشناختی روی بهره وری نیروی کار در سازمان ها می باشد. در جهان رقابتی امروز، بهره وری به عنوان یک فلسفه حیات و چشم اندازی مبتنی بر استرانژی بهبود عملکرد، به عنوان مهم ترین و رایج ترین هدف هر سازمانی قلمداد شده است. بهره وری مانند زنجیره ای شامل فعالیت های تمام بخش های یک جامعه می باشد. در واقع، هدف اصلی مدیران در یک سازمان، استفاده موثر از منابع و امکانات مختلف مانند نیروی کار، سرمایه، مواد، انرژی و اطلاعات می باشد. در همه کشورها، بهره وری و استفاده کارآمد از فاکتورهای تولید و خدمات، جزو اولویت های ملی بوده و همه جوامع نیز بر این باورند که بقای آنها بدون داشتن بهره وری، غیرممکن است. از آنجایی که بهره وری، ارزشمندترین پایه نیروی انسانی است، نادیده گرفتن آن باعث کاهش اثربخشی و بازدهی سازمانی و نیز افزایش ضایعات و تلفات و نیز نارضایتی نیروی کار می گردد. تحولات عصر حاضر منجر به چالش کشیده شدن رویکردهای سنتی منابع انسانی شده و دیدگاه های مدرنی را وارد حوزه مدیریت منابع انسانی کرده است. استفاده بهینه از منابع انسانی نیز نتیجه این تحولات بوده است. امروزه، نیروی انسانی ماهر و متخصص به عنوان مهمترین فاکتور در توسعه سازمان ها در نظر گرفته می شود. بنابراین سازمان ها باید این منابع را به درستی مدیریت کنند تا به اهداف تعیین شده برسند. در واقع مدیران هوشمند می دانند که اگر سرمایه گذاری دقیقی روی توسعه و ترویج منابع انسانی داشته باشند، موفقیت رقابتی و برتری سازمان را تضمین کرده اند. در همین راستا، موثرترین روش برای کسب مزیت رقابتی در شرایط کنونی، توانمندسازی نیروی انسانی می باشد.

این پروپوزال نیز با تاکید بر این مفاهیم برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت منابع انسانی آماده شده است. شما دانشجوی گرامی با مطالعه این محصول می توانید علاوه بر آشنایی با ساختارهای کلی یک پروپوزال، ایده های جدیدی نیز کسب کرده و موضوع مناسبی را برای اهداف دانشگاهی خود انتخاب نمایید.

در ادامه نیز بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد، قرار داده شده است:

توانمندسازی روانشناختی و بهره وری


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال اهمیت ارتباط بین توانمندسازی روانشناختی کارکنان و عملکرد منابع انسانی در سازمان ها”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi