دانلود پروپوزال ارتباط بین توانمندسازی روانشناختی و کیفیت زندگی کاری با رضایت شغلی

عنوان فارسی

مطالعه ای بر ارتباط بین توانمندسازی روانشناختی و کیفیت زندگی کاری با رضایت شغلی (مطالعه موردی: اساتید دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس)

عنوان انگلیسی

A Study on the Relationship between Psychological Empowerment and Quality of Working Life with Job Satisfaction (Case Study: Professors of Islamic Azad University of Bandar Abbas)

رشته مرتبط

  روانشناسی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
89,900 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

جهان امروزی، جهان سازمان هاست و مدیران، انسان ها و افراد آن سازمان ها می باشند. اینها افرادی هستند که به بدنه سازمان زندگی می بخشند و رسیدن به هدف را ممکن می سازند. سازمان، بدون انسان بی معناست و مدیریت بدون آن به یک تخیل و توهم تبدیل می شود. در جهان تجاری امروز، که کارکنان، مهمترین سرمایه های سازمان ها می باشند، بهبود و توسعه قابلیت ها و کیفیت زندگی شغلی، همیشه برای سازمان ها مورد توجه بوده است. در سی سال اخیر، روانشناسان، جامعه شناسان و دیگر دانشمندان اجتماعی به تدریج و به کندی به نیازهای انسانی کارکنان، دست پیدا کرده اند. این باعث توجه به مسائل مهم انسانی ازنظر محتوایی و در فرآیندهای تجاری علاوه بر شخصی سازی (سفارشی سازی) امور، می باشد. امروزه، این برنامه جایگزین، «کیفیت زندگی شغلی» نامیده می شود. کارکنان انتظار دارند بیشتر دخیل و درگیر باشند و سرپرستی و نظارت بیشتری بر شغل خود داشته باشند. اگر نیروهای انسانی استخدام شده در سازمان مورد توجه قرار گیرند، نقش بارزی در دستیابی به اهداف سازمان ایفا خواهند کرد. استفاده از فنون و روش های مختلف جهت بهبود کیفیت زندگی شغلی، می تواند یک گام مهم در محقق سازی این کار باشد. این رویکرد جدید در منابع انسانی، یک رویکرد استراتژیک است. این بدان معناست که منابع انسانی هر دو عاملی از کار و خالق آن می باشند. بنابراین، نقشی محوری در توسعه سازمان ایفا می کنند و تکامل های بیشمار سازمانی، از قابلیت های نامحدود این عناصر نشات می گیرند. یکی از نگرانی ها و چالش های فکری سازمان ها و مدیران شرکت ها، استفاده بهینه از قابلیت های انسانی می باشد .به این ترتیب، یکی از استراتژی های موثر برای افزایش بهره وری شرکت ها و سازمان ها و ایجاد تفاوت در رضایت شغلی و عملکرد، توانمندسازی است. پژوهش های زیادی نشان می دهند که توانمندسازی کارکنان را می توان برای افزایش بازده، تعهد سازمانی، رضایت شغلی و نوآوری شغلی، بکار گرفت.

در همین راستا، هدف این پروپوزال نیز درک ارتباط بین توانمندسازی روانشناختی و کیفیت زندگی کاری با رضایت شغلی بوده و یک مطالعه موردی نیز صورت گرفته است. این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته روانشناسی آماده شده و ساختارهای کلی پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت شده است. مطالعه این محصول می تواند به دانشجویان در آشنایی بیشتر با این ساختارها کمک کرده و امید می رود که زمینه ساز ایده های پژوهشی جدیدی برای تحقیقات آینده گردد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس آن قرار داده شده است:

توانمندسازی روانشناختی و کیفیت زندگی کاری


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال ارتباط بین توانمندسازی روانشناختی و کیفیت زندگی کاری با رضایت شغلی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + هفده =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi