دانلود پروپوزال نقش سوددهی شرکت و تقسیم تملک بر افشای اختیاری

عنوان فارسی

مطالعه ای بر نقش سوددهی شرکت و تقسیم تملک بر افشای اختیاری

عنوان انگلیسی

A Study of the Role of Corporate Profit and Dividing Ownership on Voluntary Disclosure

رشته مرتبط

  حسابداری

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
70,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته حسابداری آماده شده است. ساختارهای کلی پروپوزال نویسی در این محصول رعایت شده و پژوهشگر می تواند با مطالعه و الهام گیری از آن، با استانداردهای کلی پروپوزال آشنا شده و موضوع مناسبی را برای اهداف پژوهشی خود انتخاب نماید. همانطور که ذکر شد یکی از موضوعات کلیدی مورد بحث در این پژوهش، افشای اختیاری می باشد که در ادامه به تشریح مختصری از آن می پردازیم.

افشای اختیاری، فراهم کردن اطلاعات بخاطر الزامات فراتر از مدیریت یک شرکت مانند اصول پذیرفته شده حسابداری و قوانین کمیسیون بورس اوراق بهادار می باشد و کاربرد آن این است که این باور بوجود بیاید که اطلاعات برای تصمیم گیری کاربران گزارش های سالانه شرکت، مفید و مناسب می باشند. افشای اختیاری توسط شرکت های بسیاری انجام می شود، اگرچه وسعت و نوع افشای اختیاری براساس منطقه جغرافیایی، صنعت و اندازه شرکت متفاوت است. همچنین میزان افشای اختیاری تحت تاثیر ساختار مدیریت سازمانی شرکت و ساختار مالکیت قرار می گیرد؛ بخصوص اینکه، پژوهش ها نشان داده اند که مدیران اجرایی ارشد تاثیر بسزایی بر افشای اختیاری شرکت خود دارند، همچنین اینکه مدیران، سبک های افشای منحصربفردی دارند که این بخاطر ویژگی های شخصی شامل مسیرهای شغلی و سابقه خدمت نظامی می باشد. همچنین افشای اختیاری به عنوان یک زمینه مهم در پژوهش گزارشگری مالی شناخته شده است. افشای اختیاری برای سرمایه گذاران، شرکت ها و اقتصاد، منافع زیادی به همراه دارد؛ برای مثال، به سرمایه گذاران کمک می کند تا تصمیمات تخصیص سرمایه بهتری بگیرند و هزینه سرمایه ای شرکت ها را کاهش می دهد، همچنین کاهش هزینه سرمایه ای شرکت ها به اقتصاد کلی سود می رساند. همچنین می تواند تعارض منافع را در شرکت های بزرگ کاهش دهد. علاوه بر آن، افشای اختیاری تحت تاثیر تقاضای سهامدار قرار می گیرد؛ برای مثال، 60 درصد از شرکت های S&P 100، سیاست های افشای اختیاری را در پاسخ به تقاضای سهامدار برای کسب اطلاعات در مورد مخارج سیاسی شرکت، بکار گرفته اند. اما، شرکت ها مزایای افشای اختیاری را با هزینه هایی جبران و متوازن می کنند، که این هزینه ها می توانند شامل هزینه تامین و تدارک اطلاعات مدنظر جهت افشا و کاهش مزیت رقابتی باشند.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و کاملا قابل ویرایش می باشد و در ادامه نیز بخشی از آن، قرار داده شده است:

افشای اختیاری


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال نقش سوددهی شرکت و تقسیم تملک بر افشای اختیاری”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 13 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi