دانلود ترجمه مقاله پیش بینی بار احتمالی کوتاه مدت بر مبنای الگوهای بار ولتاژ متوسط

عنوان فارسی :

روش اجرای از پایین به بالا برای پیش بینی بار احتمالی کوتاه مدت بر مبنای الگوهای بار ولتاژ متوسط

عنوان انگلیسی :

A Bottom-up Method for Probabilistic Short-Term Load Forecasting Based on Medium Voltage Load Patterns

کلمات کلیدی :

  پیش بینی بار کوتاه مدت؛ پایین به بالا؛ ولتاژ متوسط؛ الگوی بار؛ پیش بینی بار احتمالی

درسهای مرتبط : بازار برق
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 13 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2021 تعداد رفرنس مقاله : 32
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
پاورپوینت : دارد و با خرید بسته می توانید فایل پاورپوینت را دانلود کنید وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
IEEE
قیمت دانلود مقاله
58,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. چارچوب‌های پایین به بالا برای پیش‌بینی بار کوتاه‌مدت پست انتقال HV 3. پیش بینی بار MV احتمالی مبتنی بر FNN 4. پیش‌بینی بار احتمالی پست HV بر اساس چارچوب‌های پایین به بالا 5. مطالعات موردی 6. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Load forecasting has always been an essential part of power system planning and operation. In recent decades, the competition of the market and the requirements of renewable integration lead more attention to probabilistic load forecasting methods, which can reflect forecasting uncertainties through prediction intervals and hence benefit decision-making activities in system operation. Moreover, with the development of smart grid and power metering techniques, power companies have collected enormous load data about electricity customers and substations. The abundant load data allow us to utilize medium voltage measurement data to achieve better accuracy in high voltage transmission substation load forecasting. In this paper, a bottom-up probabilistic forecasting method is proposed for high voltage transmission substation short-term load forecasting, in which the probability distributions of medium voltage day-ahead load forecasting values are estimated and added up to form high voltage load predictions. Two bottom-up frameworks based on load patterns collected from medium voltage outgoing lines and substations are proposed respectively, in which mismatches between load data at different levels are estimated for correcting high voltage predictions. The comparison of predictions obtained by traditional and bottom-up methods demonstrates that the proposed method obtains high voltage load forecasting more accurately and give narrower prediction intervals.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – پیش‌بینی بار همواره بخش لاینفکی از برنامه‌ریزی و عملیات سیستم قدرت به شمار می آید. همچنین، رقابت بازار و الزامات مربوط به یکپارچه‌سازی انرژی‌های تجدیدپذیر در دهه‌های اخیر توجهات بیشتری را به سمت روش‌های پیش‌بینی بار احتمالی معطوف کرده است. این روش همچنین می‌تواند از طریق فواصل پیش‌بینی، عدم قطعیت‌های پیش‌بینی را نمایان کرده و به نحو موثری به اثربخشی و تاثیرگذاری فعالیت‌های تصمیم‌گیری در زمینه عملیات سیستم منجر شود. همچنین، با توسعه فزاینده شبکه هوشمند و تکنیک‌های مربوط به اندازه‌گیری برق، شرکت‌های برق در رابطه با مشترکین برق و پست‌ها، داده‌های بار بسیار زیادی را جمع‌آوری کرده‌اند. همچنین شایان ذکر است که، این حجم بالای داده‌های بار باعث می شود که برای دستیابی به دقت بهتر در پیش‌بینی بار پست ولتاژ بالا، بتوان به صورت موثری از داده‌های اندازه‌گیری ولتاژ متوسط استفاده نمود. در این مطالعه، برای پیش‌بینی بار کوتاه‌مدت پست انتقال ولتاژ بالا، یک روش پیش‌بینی احتمالی از پایین به بالا ارائه شده‌است که در آن توزیع‌های احتمالی مقادیر مربوط به پیش‌بینی بار روز بعد ولتاژ متوسط، برآورد شده و به منظور پیش‌بینی‌های بار ولتاژ بالا جمع می‌شوند. همچنین، بر اساس الگوهای بار جمع‌آوری‌شده از خطوط خروجی ولتاژ متوسط و پست‌ها به ترتیب دو چارچوب از پایین به بالا ارائه شده‌است که طی آن برای تصحیح پیش‌بینی‌های ولتاژ بالا، عدم تطابق بین داده‌های بار در سطوح مختلف مورد ارزیابی قرار می گیرد. علاوه بر این، نتایج بدست آمده از مقایسه پیش‌بینی‌های صورت گرفته با روش‌های سنتی و پایین به بالا حاکی از آن است که در روش پیشنهادی، پیش‌بینی بار ولتاژ بالا با دقت بیشتری انجام می گیرد و فواصل پیش‌بینی محدودتری حاصل می شود.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

ترجمه این مقاله در 31 صفحه آماده شده و در ادامه نیز صفحه 20 آن به عنوان نمونه قرار داده شده است که با خرید این محصول می توانید، فایل WORD و PDF آن را دریافت نمایید. این محصول همچنین دارای یک پاورپوینت 22 اسلایدی زیبا برای ارائه کلاسی می باشد که در ادامه اسلاید شماره 7 آن قرار داده شده است.

پیش بینی بار

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب) این محصول همچنین دارای یک پاورپوینت 22 اسلایدی زیبا برای ارائه کلاسی می باشد
قیمت : 58,000 تومان

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله پیش بینی بار احتمالی کوتاه مدت بر مبنای الگوهای بار ولتاژ متوسط”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − پنج =

مقالات ترجمه شده

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله


با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 60 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.