دانلود پاورپوینت مقاله برنامه ریزی عملیات پایدار جهانی و رویکرد تولید پایدار نوآورانه

عنوان فارسی

مدیریت عملیات پایدار جهانی و رویکردهای تولید پایدار نوآورانه: توسعه تئوریک و عملی در یک جامعه کاملا پایدار

درسهای مرتبط

  مدیریت تولید و عملیات

تعداد اسلاید : 18 فرمت : pptx
قابلیت چاپ و پرینت : دارد کیفیت طراحی : طلایی
سال طراحی : 1403 برای ارائه کلاسی مناسب است؟ بله
قابلیت ویرایش : دارد برای دفاعیه ارشد و دکتری مناسب است؟ بله
دریافت ترجمه مقاله این پاورپوینت : دانلود ترجمه مقاله مدیریت عملیات پایدار جهانی
پاورپوینت مدیریت
قیمت دانلود :
28,800 تومان
توضیحات

مدیریت عملیات جهانی در سازمان های تولیدی و خدماتی در طول سال ها با تغییر در نیازهای بازار به میزان چشمگیری تکامل یافته است، بنابراین، این موضوع باعث انجام عملیات هایی در شرکت به منظور حفظ و دستیابی به مزیت رقابتی شده است.

این تحولات در جامعه و در نتیجه در فعالیت های تجاری، باعث ارائه چارچوب های جدید، برنامه های پژوهشی و شواهد تجربی شده است. این امر راه را برای توسعه نظریه های جدید در بسیاری از زمینه های تجارت و مدیریت، مانند بازاریابی، منابع انسانی، مدیریت عملیاتی و مالی هموار کرده است.

این پاورپوینت در 18 اسلاید آماده شده و در ادامه نیز، اسلاید شماره 17 آن قرار داده شده است:

مقالات مدرن موجود در زمینه مدیریت عملیات های جهانی هنوز دارای شکاف های تحقیقاتی زیادی در هر دو زمینه نظری و عملی می باشد. یکی از شکاف های مهم در رابطه با پایداری، عدم آگاهی از یکپارچه سازی مدیریت عملیاتی جهانی و چالش های تولید پایدار می باشد. مطالعات اخیر پیشنهاد می دهد که با توجه به تحقیقات مربوط به مسائل پایداری و مدیریت زیست محیطی هنگامی که با مدیریت عملیات جهانی سروکار داریم، محققان مبنایی را به منظور توسعه نظریه ها و شیوه های جدید ارائه می دهند. به ویژه، هیچ ارتباطی بین انتقال روش های پایدار نوآورانه عملیاتی و باصرفه و روش ها و پایدار کم هزینه با عملیات های جهانی وجود ندارد. ما در این مقاله به روش های پایدار نوآورانه عملیاتی و باصرفه به عنوان روش های بومی و طبیعی اشاره می کنیم، چون این روش ها مبتنی بر شیوه ها و ارزش های خاص و کم هزینه منطقه ای می باشد. علاوه بر این، از دیدگاه پایداری، هر تجارت اگر به صورت جهانی رشد کند و به درک عمیقی از مسائل منطقه ای برسد، می تواند به موفقیت دست یابد. عملیات جهانی شامل تهیه، تولید، توزیع، بسته بندی، حمل و نقل، بازاریابی، خدمات پشتیبانی و مدیریت افراد می باشد. تجارت جهانی به واسطه ی حضور جهانی که نیازمند تظابق مناسب با نیازهای محلی می باشد، قادر به اجراء مستقیم استراتژی های موفق نیست. این موضوع برای روش های تولید پایدار که هر بخش از جهان روش منحصر به فرد خود را در برخورد با فرایندها، مواد، تکنولوژی، حفاظت از انرژی و انتشار انرژی دار، قابل کاربرد می باشد. عملیات های جهانی موفق، بهترین شیوه ها و الزامات محلی را به منظور ایجاد شیوه های پایدار و قابل اجراء به کار می گیرند.


سفارش ترجمه

نقد و بررسی‌ها

  1. سولماز عباسی

    بسیار راضی بودم ممنون از شما

    • bagher

      مرسی از دیدگاهتون

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − پنج =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi