دانلود پاورپوینت مقاله ارتباط یکپارچگی زنجیره تامین و پایداری

عنوان فارسی

بررسی ارتباط بین یکپارچگی زنجیره تامین و پایداری

درسهای مرتبط

  مدیریت زنجیره تامین پایدار

تعداد اسلاید : 30 فرمت : pptx
قابلیت چاپ و پرینت : دارد کیفیت طراحی : طلایی
سال طراحی : 1403 برای ارائه کلاسی مناسب است؟ بله
قابلیت ویرایش : دارد برای دفاعیه ارشد و دکتری مناسب است؟ بله
دریافت ترجمه مقاله این پاورپوینت : دانلود ترجمه مقاله یکپارچگی زنجیره تامین و پایداری
پاورپوینت مدیریت
قیمت دانلود :
43,200 تومان
توضیحات

در طی دهه های گذشته، با توجه به این موضوع که، شرکت ها به طور فزاینده ای در پی مزایای رقابتی در محیط آشفته کسب و کار جهانی بوده اند، ارزش و مفهوم پایداری در نتیجه یک شرکت به طور مستمر با افزایش همراه بوده است. همچنین همراه با افزایش ارزش و مفهوم پایداری، محققان زنجیره تامین، بررسی هایی را در خصوص این موضوع انجام داده اند که آیا گسترش مسائل پایداری در زنجیره تامین یک شرکت (که چیزی بیش از عملیات داخلی آن است) گام مهمی در بهبود عملکرد پایداری آن محسوب می شود یا خیر. از اینرو یکی از حوزه های محبوب و در حال گسترش با در نظر گرفتن ماهیت پیچیده و جهانی مسائل پایداری، این است که آیا شرکت ها به درک لازم در زمینه ارزش همکاری در زنجیره تامین خود دست یافته اند یا خیر. همچنین با توجه به اینکه، در زمینه یکپارچگی زنجیره تامین (SCI) سه بعد (یعنی یکپارچگی داخلی، تامین کننده و مشتری) وجود دارد که به نوبه خود، همکاری استراتژیک با شرکای زنجیره تامین داخلی و خارجی را نیز شامل می شود، ممکن است SCI در زمینه بهبود شیوه های مدیریت پایداری (SMPs ها) و عملکرد از نقش قابل توجهی برخوردار باشد.

این پاورپوینت در 30 اسلاید آماده شده و در ادامه نیز، اسلاید شماره 2 آن قرار داده شده است:

یکپارچگی زنجیره تامین

با وجود تحقیقات فراینده ای که در زمینه مدیریت زنجیره تامین پایدار صورت گرفته است، این موضوع که به چه طریقی شرکت های تولیدی با شرکای زنجیره تامین برای دستیابی به عملکرد پایدار مطلوب خود مشارکت می کنند، با ابهاماتی همراه است. همچنین، مطالعات متعدد نیز پایداری فشار خارجی را به عنوان عامل اصلی پایداری شرکت مورد سنجش و مطالعه قرار داده اند. با این وجود، تحقیقات اندکی در خصوص انجام فعالیت های SCI جهت تسهیل SMP های خود و افزایش عملکرد پایداری آنها صورت گرفته است. علاوه بر این، تحقیقات متعدد نیز نقش مثبت یکپارچه سازی مشتری، قابلیت ها و توانمندی های مدیریت عرضه و خرید استراتژیک در مدیریت عرضه بر SMP ها یا عملکرد پایدار را مورد بررسی قرار داده اند که به طور غیرمستقیم نشانگر یک ارتباط احتمالی بین SCI و پایداری می باشد.

در ادامه، اسلاید شماره 18 این پاورپوینت، قرار داده شده است:

تعامل مشتری و تامین کننده

با توجه به موارد مذکور، مطالعه حاضر انجام بررسی های بیشتر در زمینه رابطه متقابل بین SCI داخلی و خارجی و فعالیت های زنجیره تامین یک شرکت را برای بهبود پایداری، برجسته می کند. همچنین، بررسی یک چارچوب تحقیقاتی که در آن SCI یک عامل با ارزش و حیاتی در زمینه عملکرد پایداری یک شرکت محسوب می شوند، از اهمیت فزاینده ای برخوردار است.

مطالعه حاضر برای دستیابی به عملکرد پایدار مطلوب، با گسترش نقش و استفاده مؤثر از SCI در SMP های درون و بین سازمانی به مقالات مربوط به مدیریت پایداری کمک شایان توجهی نموده است. همچنین لازم به ذکر است که بیشتر مطالعات، فشار خارجی (به طور مثال ذینفعان و نهادها) را به عنوان انگیزه زیربنای مدیریت پایداری مورد تأکید قرار داده اند. همچنین تنها برخی از تحقیقات، تأثیر منابع و قابلیت‌های خاص شرکت را بر SMPها و عملکرد مورد بررسی قرار داده و قابلیت‌های مدیریت عرضه و خرید استراتژیک را مورد توجه قرار داده اند. از اینرو، مطالعه حاضر با گنجاندن SCI در مدیریت پایداری و بررسی سه بعد SCI به عنوان توانمندسازهای SMP ها، دیدگاه جدیدی را ارائه می دهند مبنی بر اینکه، چطور شرکت‌ها با موفقیت SMP ها را برای افزایش عملکرد پایداری پیاده سازی و اجرا می‌کنند.


سفارش ترجمه

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پاورپوینت مقاله ارتباط یکپارچگی زنجیره تامین و پایداری”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 17 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi