دانلود پاورپوینت مقاله بررسی امنیت سایبر – فیزیکی در شبکه هوشمند

عنوان فارسی

بررسی امنیت سایبر – فیزیکی در شبکه هوشمند در برابر حمله داده ای مخرب: روشی نوآورانه

درسهای مرتبط

  شبکه هوشمند

تعداد اسلاید : 24 فرمت : pptx
قابلیت چاپ و پرینت : دارد کیفیت طراحی : طلایی
سال طراحی : 1403 برای ارائه کلاسی مناسب است؟ بله
قابلیت ویرایش : دارد برای دفاعیه ارشد و دکتری مناسب است؟ بله
دریافت ترجمه مقاله این پاورپوینت : دانلود ترجمه مقاله امنیت فیزیکی سایبری شبکه هوشمند
پاورپوینت مهندسی برق
قیمت دانلود :
32,400 تومان
توضیحات

این پاورپوینت، یک روش تحلیلی را برای امنیت سایبری-فیزیکی شبکه‌های هوشمند ارائه داده است. روش ارائه شده، قادر به تشخیص، شناسایی و تصحیح حملات داده‌های مخرب در شبکه‌های هوشمند است. روش ارائه شده، براساس برآورد حالت WLS کلاسیک، همراه با یک رویکرد نوآوری برای پردازش حملات داده‌های مخرب، ساخته شده است. این روش، در خلال به دست آوردن معادله، حملات سایبری احتمالی بر روی اندازه‌گیری‌ها، پارامترها و توپولوژی را در نظر می‌گیرد. حملات داده‌های مخرب، به عنوان داده‌های بد، مدل‌سازی می‌شوند. تشخیص، شناسایی و تصحیح حملات، با استفاده از شاخص‌های جدید انجام می‌شوند، به جای اینکه با بزرگترین باقیمانده نرمال‌شده انجام شوند. حملات سایبری همزمان، در نظر گرفته می‌شوند، حتی حملات داده‌های مخرب بر روی اندازه‌گیری‌هایی که به تصویر ژاکوبی متعلق هستند. نتایج آزمون، با توجه به حملات سایبری اندازه‌گیری چندگانه و همزمان، بر دقت بهبود‌یافته‌ی روش پیشنهادی تأکید می‌کنند، و ضمن فراهم کردن امکان بیشتر تصحیح‌ کردن حملات، به سهم واضحی در جهت پیشرفت علمی دارند. یکی دیگر از مزیت‌های مهم این روش این است که به دانش قبلی درباره نحوه انجام حمله نیازی ندارد؛ تا جایی که محدود به تغییر اندازه‌گیری‌ها، پارامترها یا توپولوژی باشد، زیرا خطا برآورد می‌شود و سپس کمیّت تحت تأثیر، تصحیح می‌شود. تصحیح خطا، مزیت قابل‌توجه عدم ایجاد هرگونه شرایط غیرقابل‌مشاهده را فراهم می‌کند، زیرا هیچ اندازه‌گیری مجموعه‌ی اندازه‌گیری، حذف نمی‌شود. آزمون‌های مقایسه‌ای انجام شده‌اند، که نشان‌دهنده‌ی افزایش دقت روش پیشنهادی در مواردی است که روش موجود، ناموفق بوده است.

این پاورپوینت در 24 اسلاید آماده شده و در ادامه نیز، اسلاید شماره 6 آن قرار داده شده است:

حمله سایبر فیزیکی

مهمترین مزیت این تحقیق در این است که برای اولین بار، وجود حملات سایبری چندگانه و همزمان در اندازه‌گیری‌ها، پارامترها و توپولوژی‌ را با تأکید بر بهبود دقت روش پیشنهادی در نظر گرفته است و در عین حال، حتی امکان تصحیح حملات سایبری را نیز فراهم کرده است.

در ادامه، اسلاید شماره 21 این پاورپوینت، قرار داده شده است:

حملات داده مخرب

یافته‌های این مطالعه به وضوح نشان می‌دهند که اقدامات مقابله‌ای موفق می‌تواند برای کاهش پیامدهای حملات داده‌های مخرب در شبکه‌های هوشمند انجام شوند. روش ارائه شده، در سناریوهای مختلف حمله که آزمون بزرگترین باقیمانده نرمال‌شده در آن‌ها ناموفق بود، کارایی داشت. یک توضیح برای این امر این است که باقیمانده، همیشه برآورد خوبی برای خطای ناشی از یک حمله سایبری نیست، زیرا خطا می‌تواند بسته به موقعیت اندازه‌گیری تحت تأثیر نسبت به تصویر ژاکوبی، پوشیده (مخفی) شود.


سفارش ترجمه

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پاورپوینت مقاله بررسی امنیت سایبر – فیزیکی در شبکه هوشمند”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − هشت =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi